DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď rare-items.cz - prodej padu i hudebnich zarizeni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
zacinam z tohodle threadu mit i docela Rare Items blog (v puvodni slova smyslu)

takze, trosku jsem zdrazil produkty od Mayflashe, precejenom nizka kvalita mi s tim pridelava praci na a reklamace taky neco stoji. Nechapu ty lidi co to kupojou, ale holt lziva reklama asi zmuze hodne.

Doplnil jsem dalsi dva [url=hardpady, ktere jsem tentokrate bral aby obchod dostal sveho jmena:
TX-4500 Vylepsena TX-4000 a asi nejlepsi hardpad, ktery Mayflash vyrabi.

Potom taky originalni hry tanecni hry - Dancing Stage SuperNOVA (PS2) a Dancing Stage Unleashed 3 (XboX). Precejenom uz mam docela dost tech ruznych nekvalitnich nahrazek, alias Stepmania ^^

Pokud by nekdo me nejaky napad na to co by rad videl v sortimentu RI, tak dejte vedet. Zaroven diky vsem, kteri nam nejak pomohli tendle projekt zrealizovat, odmeny budou brzo.

A posledni zajimava zprava je ze konecne, po dlouhem dojednavani detailu, mame podepsanou vyhradni distributorskou smlouvu na Impact Dance Pad Wink

EDIT: Tak diky spatne dohodde mame misto TX-1501 zcela nove TX-6000 Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
isix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: praha
Citovat
na stránkách rare items mě zaujal TX4500-V2 SPECIAL Metal Dance Pad a chtěla bych se zeptat, jestli je možný osobní odběr a zaplacení ... díky moc! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele isixOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
osobni odber u nas mozny je - staci se se mnou domluvit kdy, aby tu nekdo byl, nekdo byl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Flaiming DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno,FM
Citovat
Prave jsem si koupil Impact pad u Rare-item Smile Vse doslo v poradku, akorat to DVD s Everstepem mi nejde prehrat, resp. vypada to jako kdyby bylo prazdne. Mam interni notebookovskou combo DVD prehravac/CD vypalovacka mechaniku (Thinkpad), a jeste jsem s ni nikdy nemel problem, ze by neco co ma precist neprecetla. Nevim jak ty DVD palite, ale asi se stala nekde chyba...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FlaimingOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
no bezne je pro nas dela externi firma, avsak letos dosli 22.12. takze uz se vyroba novych nestihla, takze to palime na tom co tu mame ve firme za palirny... nejaka chybka se stat mohla. Kazdopadne zbytek mas v mailiku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Tak Rare-Items ma za sebou uspesny prvni rok provozu, diky vsem za podporu a pomoc ve vsech ruznych ohledech. Rare-Items vzniklo za ucelem zajistit dobrou dostupnost vsech produktu v souvislosti s machinedance. Druhym cilem bylo ziskat prostredky (vybaveni i finance) na akce komunity a podilet se na jejim rozvoji.

Co jsme tedy za rok 2008 udelali?
- zorganizovali jsme 2 ceske setkani priznivcu hudebnich her (BemaniCon, MCR)
- zajistili jsme linie na 4 CZ cony (Pragocon, Animefest, Advik, JAFest)
- spolupodileli jsme se na organizace hudebnich her na 4 velkych zahranicnich conech (AnimeShow, JapanExpo, ComicsSalon, B.A.K.A.)
- dostali jsme uspesne do CR 3 tanecni automaty (PIU Pro v Sumperku, PIU NX2 v Praze, DDR Extreme (jen na akce, jinak nelze ho legalne pouzivat v CR))
- dotahli jsme do CR prvni MultiPlayer set.
- dodelali jsme do prvni faze prvni ceskou tanecni hru EverStep.
- priblizili fenomem hudebnich a tanecnich her celkem více tři čtvrtě milionu lidí v ČR.
- a mnoho dalsiho

Zaroven z toho co se ke mne dostalo o tom "jak se na tom pakuju" - musim vas zklamat - moje vyplata cinila za rok 2008 cca. 15000 cisteho. Rare-Items mi zabralo cca. 2500 pracovnich hodin, coz je hodinova mzda 6kc/hod - to je vejvar, co? Smile

A jaky je plan na 2009?
Urcite pokracovat v tom dale a vice - jednak se dale zajistovat, ze tu jsou k dostani spickove produkty za slusne ceny a nabidku dale rozsirovat, chceme zorganizovat opet dve samostatne akce jako setkani hracu hudebnich her v CR a jednu vetsi linii na nejake akci v CZ, ktera by slouzila jako exkurze do sveta hudebnich her pro všechny. Dale se hodlame i ucastnit se nadale zahranicnich akci a nase ucast zde rozsirit. Samorejme se hodlame i nadale ucastnit akci v CR vseho mozneho v CR - pokud mate nejakou akci a chcete nasi ucast staci dat vedet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Gratuluji! Preju rare-items hodne uspechu i v tomto novem roce. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Taky gratuluju - rare-items.cz dela skvelou prukopnickou praci Wink Snad se letos nejak hojne rozsiri CZ+SK machine dance komunita Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
rare-items.cz - prodej padu i hudebnich zarizeni
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)