DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
NX-306 napsal:
Xsoft: kdyz Impacty vysli na konci leta 2006, tezko mohli byt na FFku. Na 2007 neco malo bylo, ale striktne na prodej.

Tec cas ale leti, jasny, bylo to o rok pozdeji - tj. 2007.
(treba se budou pristi rok requestovat IA pady Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
to ze vam vsechny kluby, co odrekly spolupraci vam nestaci? ze bych napsala coriatovi at se vyjadri k tomu, proc nejezdi na FFka, abyste se take mohli pobavit?

co se ceskych akci tyce, velke akce tu moc nejsou a rekla bych, ze nejsou ani treba. osobne ja jsem zacala jezdit na Avalcon, protoze to byl con se vsim vsudy ale co je FFko? Neni kvalitni program, nejsou lidi, kteri kvalitni program muzou udelat (protoze usoudili, ze podminky spoluprace nestoji na vasi akci za to a takovych lidi je spousta). Za dalsi, i kdyz programove linie prestaly fungovat lide stale jezdili, protoze radi potkali sve zname a nezname a nasli si zabavu sami. at uz pri debatach (rizenych a nerizenych) nebo chozenim za kourici kouli. kde je koten? kde je grygar? kde je kanturek a pratchet? kam se podel coriat? proc uz ani polaci nechteji na FFko? kde jsou vedecke sekce a zahodologie? puvodne hlavni kvalitni program a ted je kde? v mistnosti kam se pomalu nevejde ani burza knih... kde jsou divadla a kvalitni vystoupeni? jsou na FFku? kez by demoparty zustala.....

tohle jen tak na okraj. (Dracon vedel proc skoncil a fenixcon vedel proc se uskutecnil)

ad DDR. na FFku jezdi lide, co DDR uz znaji a pokud neznaji dorazi tam protoze se nudi a nevi co by. a nenajdou pomoc, ktera je do fenomenu uvede. kde je treba xsoft, ktery ukazoval videa originalni hry a rikal, jak je to uzasne znama hra ve svete? DDRko je v docela dobrem podvedomi lidi a neni to kvuli FFku. Hodne lidi pise z mist jinych (od sveho znameho treba, nebo hodne ze slovenskych akci nebo spousta lidi z toho, ze to videli na dovolene v Italii, Anglii nebo nekde dal).

podminky stejne evidentne vsichni nemaji. zname lidi hodne co na FFku organizuji a podminky se neshoduji a vas postoj k nim je take ruzny. co treba deskovky? take jsem se zucastnila organizace vice sekci a podminky take nebyly stejne.

program na FF vetsinou delaji lide nezkuseni, novacci a pak par vytrvalcu jako dragonlord. proc? protoze neprisli na scenu pred xy lety ale ted. protoze nevi, co muze byt a co bylo. protoze kvalita v soucasne dobe nema hodnotu. jde o tupou zabavu, ale na druhou stranu ona ta zabava take pokulhava. hraje na uplne jine struny nez drivejsi zabava. pro vetsinu lidi, co se deje na FFku nepatri k jejich konickum nebo aktivni zabave. jde o okrajove tupe relaxovani na akci, ktera ma jeste spatne podminky na vsechno.


to je jedno stejne me asi nikdo nepochopi nebo nebude vnimat. nema to cenu. ale proste...jsem clovek conu znaly po cele evrope a vim jak con muze vypadat i kdyz je to 20 000, 10 000, 5000 nebo 2000 akce. a stejne tak dobre vim jak se da udelat akce pro 20-100 lidi.

jo a kdyz si vezmu prednasky o conu po conu....tak vlasne...proc tu neco pisu? lidi si to meli na dosah ruky celou dobu, jen zustat do konce conu a poslechnout si kam se scena pohybuje a PROC. a nema to co delat s nama.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pekne napsany (i kdyz tu asi temer nikdo nebude tyto lidi znat, .. pokud jezdi na cony kratsi dobu).
Co se tyce ten prednasek O conu po conu, tak tam zaznelo co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Spider: Na bemaniconu jsme se nestarali o nikoho ... Wink

Hodne z toho co bych rekl shrnuje sts v poste nahote, ale zkusim to rict este jinak - lakate na lidi, podle stranek FFka, "fantastickou dovolenou". Neboli prijed a budes se bavit, nebo spis nekdo ti pripravy zabavu. Lidi, co tu zabavu organizuji to delaji na vlastni naklady a este k tomu maji, dle tvych vlastnich slov, "krute podminky pro organizatory". Pak samozrejme kvalitni organizatori (a CzDDR neni jedine) odmitaji tyhle akce delat a zbyvaji nadsenci typu Sniper, kteri nakonec splacaji nekvalitni program, byt primo umerny podminkam. Udelate tupou zabavu pro lidi, prijede vam tam dalsich 1500 lidi za tim at je nekdo bavi a muzete rict ze mate nejvetsi con v republice, byt uz to vlastne neni con, spise maly festival. Kazdopadne to ze lidi odmitaji pomahat je vlivem nastavenych podminek, nikoliv neochote lidi spolupracovat.

Ja osobne hodnotim akce podle kvality zabavy, atmosfery a zazitku a v tomdle mi prisel BEMANIcon naprosto nad FFkem, ackoliv to byla spise mikroakce. Jenom mi prijde usmevne ze bez vsech terminu, webu, propagace a vseho co s FFkem souvisi jsme dokazali dat dohromady nerovnatelne kvalitni akci. A nejeden clovek nam s tim pomohl, takze tolik k tvemu argumetu ze "Nikdo neni ochoten organizovat neco pro druhe a vsichni chteji jen vlastni zabavu." ... lidi jsou, ale je to vec podminek, ktere se jim daji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Velke akce nejsou u nás potrebne? V cem jsme tak jini od zbytku Evropy? Proc kazdy rok prijede na FF spoustu novych lidi, kteri nikdy neslyseli o conech, ale na festival fantazie slysi?
Uvedom si, ze prvni akce v Chotebori byla pred 12 lety. Za tu dobu jsou z osmnactiletych kluku tatove od rodin casto s uplne jinymi zajmy, proto nektera jmena na FF jiz nejsou. U nekterych fenomenu napr. ST je na FF již třeti generace organizatoru.
Rozumim tomu, ze nekteri jiz nepotkavaji na FF tu svou starou partu lidi a nebavi se tak jako drive. To vsak jeste neznamena ze FF je horsi nez drive.

A akce ktera ma spatne podminky pro vsechno, no tak to teda nevim s jakymi akcemi nas srovnavas? Nicméně můžeš treba poučit neznalé účastníky na některém příštím FF svou přednáškou.

Tomas Backovsky

PS: Divadla jsou viz. program
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
NX-306: promin, ze jsem zapomel uvozovky u slova "krute". Reknes do oci lidem z Gateconu neco o splacanem nekvalitnim programu a tupe zabave? A ano uznavam je to o lidech a jejich pristupu k veci. A zrejme mame rozdilne predstavy o kvalitnich organizatorech. Pockejme na ohlasy po FF08, pak se uvidi kdo z nas mel pravdu.
V průběhu FF je nekolik desitek akci typu BENAMIconu a kazda z nich ma vybornou atmosferu. Jenze dohromady maji jeste neco navic, atmosferu velkeho conu, nebo v nasem pripade Festivalu fantazie.

Tomas Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nereknu, protoze gatecon je dobry. kazdy con ma dobre veci, kdyz je najdes. ale budes o nich vedet?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Mozem vas prosim pekne poprosit si riesit tieto veci tak trochu mimo tohoto topicu (napr PM)? Prave v Ostrave sme sa bavili o moderovanom fore, a zhodou okolnosti sa mi zda, ze v tomto boarde mam moderatorske prava, tak vas poprosim o premiestnenie tejto debaty niekam inam, zlieza to tu totiz dost do off-topicu az flamu, dakujem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Nereknu to do oci nikomu kde jsem nebyl, na FFku jsme se skutecne jenom otocil - z toho muzu rict ze DDR linie je o nekvalitnim programu a tupe zabave, a s klidem to Sniperovi reknu do oci. Na gatecon jsem zatim videl jenom pozitivni reakce, na zbytek programu spise naopka, ale nebyl jsem nemohu soudit.

Osobne si myslim ze mit BEMANIcon v ramci FFka by veci jenom uskodilo - napriklad na BC jsem se nemusel bat dat z ruky PSPcko s tim ze se mi vrati, na akci rozsahu FFka uz bych se bal. Taky clovek ma klidek, nelitaj mu tam jak utrzeny ze rezetezu z jinejch linii a nejsou tam lidi, co zrovna aktualni program nebavi a chtej nejak zabit cas.

Kazdopadne to hlavni tu asi padlo, ceska DDR komunita porad ma dost lidi, kteri jsou schopny a ochotny pomahat na akcich. To ze na FFku je 1 clovek, co organizuje celou linii, je ciste vlivem "krutych" podminek podminek, ktere byli minule rocniky. Budto prijdete vy s rozumnejsi formou podminkama a muzeme to treba zkusit znovu, nebo DDR na FF bude vypadat tak jak vypada - tupa zabava. Over

Srandista: ked jsi mod tak muzes topic splitnout. A souhlasim s tim ze by to bylo velmi rozumne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
NX-306 napsal:
Nereknu to do oci nikomu kde jsem nebyl, na FFku jsme se skutecne jenom otocil - z toho muzu rict ze DDR linie je o nekvalitnim programu a tupe zabave, a s klidem to Sniperovi reknu do oci.

Vy jste jeli z Ostravy do Prahy pres Chotebor?

Jinak ono program, program .. je tam asi nerizene hrani od rana do vecera - pod pojmem program bych si predstavil nejaky turnaj nebo prednasku, a to ted jeste na FF nebylo, nebo uz jo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak mensi reply to all>
Ad weby linii a fungovani ff <-> linie - NXi, nevim jaky mas zkusenosti s tvorbou webu (tj. ne s pristupem "vezmu hotovej system a naleju ho na hosting"), ale celej web ddr-na-ff trval necely odpoledne vcetne grafiky a osobne bych ho zaradil k tem lepsim linijnim webum. A uprava webu na dalsi rok? To je prace asi tak na hodku, coz je presne tolik kolik stravim v MHD pri presunu domov - prace/skola. A to neni postavenej na zadny hotovy aplikaci, vsechno je to napsany na zeleny louce. I kdyz to je mozna duvod proc je uprava tak jednoducha.... Co se tyce podminek, dodrzovani terminu a podobnejch veci - FF je velka akce, je tu docela dost linii. A kazda chce neco a nejak, v idealnim pripade kazda uplne jinak. Nevim jak vy, ale ja docela tomuhle vyzadovani stabni kultury aspon mezi organizatorama a sefama linii docela rozumim, protoze si skutecne nedovedu predstavit, jak by se takova akce dala delat jinak. on-the-fly jdou organizovat maly akce typu BEMANI con, ale urcite ne akce, na ktery je najednou 1300 lidi. Ta proste MUSI bejt pripravena dopredu a vcas dopredu.

Ad program DDR linie - a co by jste chteli? DDR linie neni o nonstop rizenym programu, stejne tak deskovky nejsou o turnajich. DDR linie JE prevazne o volnym skakani, sem tam prolozenejma nejakym turnajem. Jinak se to ani delat dost dobre neda. Nehlede na to, ze na ddr-na-ff.net visel program linie min. mesic dopredu, takze jste se vsichni mohli vyjadrit a rict mi tohle je blbost, tohle je dobre.

Ad organizace "neschopnejma" nadsencema - Kdyz jsem psal tady na forum, kdo mi chce s letosnim FFkem pomoct, neozval se krom Scarlett NIKDO!. Nikdo z vas, z vas kdo tvrdi jak je cela linie spatna. Chcete to zlepsit? Prosim, vemte si ji pristi rok vy, prijmete podminky FFka a udelejte si linii, klidne vam to prenecham a klidne si prijedu uzit tu skvelou novou ddr linii. Nebo podminky oznacte jako tyranske a neprijatelne, na FF se vykaslete a pak to budou delat ti "neschopni nadsenci", kteri jsou ochotni tohle prijmout. A treba i za cenu, ze na ne ostatni budou koukat skrz prsty. Jak rikam - i ted, v jednu rano je na DDRku cca. 10 lidi co skacou. nikdy tam neni pusto prazdno. A to je pro me mnohem vetsi dukaz pro lidi zajimavy linie, nez reci lidi co se sice pohybujou v profi DDR svete, ale tady nejsou. CR neni profi DDR svet, FFko neni profi DDR akce. DDR linie na FFku neni a nikdy nebyla zamerena na lidi co se DDR venujou vic a poradne. ddr@ff je pro lidi co si chtej uzit neco jinyho nez jenom sezeni na prednaskach, v kine nebo u deskovek.

Ad atmosfera akce - docela me ty reci o atmosfere udivujou, akort od nekoho, kdo na celym FFku byl radove 10 minut. To je dost malo i na otravu kourem, natoz na nasati atmosfery akce. Me osobne prijde atmosfera na letosnim FFku dobra. Nerikam ze skvela, ale to nebude nikdy a nikde, nebot vzdycky je co zlepsovat.

Ad kde je Xsoft - to ti muzu naprosto presne rict, kde je Xsoft. Xsoft je v praci (no, ted je spis doma v posteli, ale obecne v dobe FFka je v praci), protoze na konci cervence ma naplanovanou dovolenou a tak je zcela logicke, ze na FFku nebude. Pochybuju ze by se firme libilo aby X na tejden zmizel, pak se zas na tejden objevil a pak zas zmizel. Tak si proste urcil, ktera z tech dvou dovolenejch je dulezitejsi a tu druhou, v tomto pripade FFko, vypustil. Kde jsou ostatni? Jak uz psal Tomas - lidi starnou a jejich priority se presouvaji od delani silenejch akci k rodine. Ja osobne taky predpokladam, ze az budu mit nejakou vaznou znamost, ze to patrne moje ucinkovani na FFku ohrozi nebo minimalne omezi, protoze proste radsi pojedu na dovolenou s ni. Ale s tim se proste musi pocitat, tak to proste bylo, je a bude. A rozhodne mi neprijde, ze by soucasna generace sefu linii byla nejaka spatna nebo neschopna. Jsou to proste jini lide a tim padem i jinej pristup.

Tak, doufam ze jsem na nic nezapomel, i kdyz urcite jo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
The Zero DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 10.04.2007
Příspěvky: 5
Citovat
Docela mě tohle vlákno překvapuje. Jsem na FF od neděle, nejvíc času jsem strávil právě na DDR (pravděpodobně i víc než jsem věnoval spánku Wink ) a neviděl bych to tak černě.

Nebyl jsem na žádné jiné DDR akci, poprvé jsem DDR viděl na FF06, před FF07 už jsem měl vlastní pad. Nebudu tedy srovnávat vs. jiné akce, což je možná dobře - DDR@FF není IMHO zaměřené na lidi, co dávají desetitlapky, ale na nováčky, kteří mají problémy i s některými easy, a případně na lidi, co si dávají medium.

Co se týče ovládání padů, drtivá většina lidí si umí písničku nastavit sama. Tu a tam někdo neví co se settings a tak má jiný speed mod a když jsem jednou zapomněl zrušit svůj hallway, tak taky byla slečna nesvá, ale obecně "se to obsluhuje samo".

Zůstává mi rozum stát nad tím, když někdo doporučuje impacty. Nevím, jak jsou na tom zdejší pady s přesností, nikdy jsem nešel dokonale do hudby, ale mnohem raději budu pár ms mimo, než abych cestoval po půlce místnosti. (Možná se dají nějak zajistit, netuším jak. Kdyby někdo věděl, hodilo by se mi to domů Very Happy )

A atmosféra - letos je celý FF nějaký mrtvý. Je fakt, že to tu všechno tak nějak upadá, co koukám na programy linií, které mě zajímají, je to téměř stejný celou dobu, co sem jezdím. Ale jak říká Sniper - na DDR je neustále plno, ještě jsem snad nezažil, že by pady nejely.

Jako nejhorší bych hodnotil zvuk, protože v jedné místnosti se ty dvě stanoviště prostě nedají nějak uspokojivě umístit. Chce to trošku točit s ovladačema a dá se z toho vykouzlit alespoň nějaká balance.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele The ZeroOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
boze s vama se neda mluvit, myslis, ze mluvim konkretne o nekom? je mi asi jasne ze xsoft nebude na FFku a ano dekuju, ze vim, kdy xsoft nebude doma. jde o princip, jde o to jak se veci maji nebo nemaji a co se lidi tyce zalezi kdo je k dispozici a kdo by to delal.
co se tyce tech ostatnich lidi, to jsou lidi stale aktivni v tom, co se deje. rodinu mit mozna budou ale zatim to neni ten pripad abyste vedeli.

asi ses infikoval od xsofta nebo vsichni chlapy mysli stejne blbe?

the zero: jestli chces tyhle uzasny kramy tak se porozhledni po foru a najdes link. udelas radost minimalne dvema lidem kdyz si to koupis, sobe a trinovi.

a radsi impact nez trinpad, txko nebo nejaky jiny uzasny hardpad.

uz s tim koncim. sve jsem rekla drive, ale na zamysleni to evidentne nestacilo. dnes jedeme na japanexpo takze tu nebudeme a ono ani to neni treba.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
terminy, web, propagace - chapu ze to musi byt alespon ramcove pripraveny, ale nutnost mit web linie, ano chapu ze je to prace na odpoledne, ale nejak nechapu co bych se na tom webu mel dozvedet, teda krome toho ze na FFku bude nejaky to DDRko a ze budou 3 turnaje. Pokud sou ostatni weby horsi (tedka mam na mysli informativni stranku), tak by me zajimalo proc se to dela. A docela by me zajimalo jak vypadaji jine podobne, coz tedka nevim. Nebo vubec, pokud dobre vidim tak Comics Salon 2007 mel 6K navstevniku (coz je asi 3x vice jak FFko), Srandisto taky musis delat web linie, propagaci an X webech a mas volnasky dolu kdyz nedodrzis termin?

volne hrani - ano delas program pro lidi co zrovna nemaj co delat tak si prijdou zaskakat a delas ho nekvalitne (a co ze nejsou kvalitni pady, sw, obsluha). To ze ti na tom syncu lidi davaj greart flag asi nikomu nevadi (bylo to dane asi nejakem EASY songu, tj ne zadnej profik) (great flag = 80-90% greatu). Tedka mi rekni jak jinak bys definoval tupou zabavu Smile To ze jak psal zero, se to ovlada samo, to je taky problem, pak tam prijde nekdo kdo nevi wo co go a nevi.

organizace - ano cele je to o podminkach, podminky jsou nejak nastaveny, nekdo je prijme, nekdo je neprijme. Pak lidi odmitaji s FFkem pomoct a vysledny program je ukazatelem kvality lidi, co se podarilo sehnat. - ano je to otazka priorit, mamli volit mezi tim ze si zaplatim FFko a necham si na nem zadarmo znicit svoji techniku organizaci tupe zabavy pro lidi co si zaplatili "fantastickou dovolenou". Vs mam si uzit BemaniCon, mrknout se na Japan Expo a este stihnout si uzit trosku dovolene na slovensku. Chapem, ne? Ale byt ta uzasna akce na kterou stoji za to jit tak ty priority budou asi nekde jinde.

atmosfera - atmosferu akce vidis okem, nasavat ji musis az pokud si ji chces uzit. Vim jak vypadali lidi (vyraz v tvari) kdyz clovek prisel do mistnosti na BemaniConu a vim jak vypadali kdyz clovek prisel na DDR stanoviste na FFku. A ten rozdil je moc moc radovej.

Impact - obecne jsou Impacty stabilnejsi jak trinpady, k trinpadu se dava proti skluz. Kdyz ho das po Impact tak se ti taky nehne, koupis ho kdekoliv.

EDIT: Ano taky koncim, mizim na Japan Expo a pak na Slovensko, takze nebudu v praci = nebude cas na pointless diskuze, kdyz vsechno uz bylo receno X krat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
NX-306: propagacni weby jsou dulezite. Ano kazdy zacatek je tezky, ale u nekolika linii byly weby pripravene na propagaci FF zakladem pro web, kolem ktereho se dneska dana komunita soustreduje a FF byl pouze impuls ktery to spustil (pravda ne u vsech linii to takto funguje).
Comics salon je jak jsem jiz psal akce uplne jineho charakteru, poradana profesionalnim tymem a ve meste, kde je 500000 obyvatel a tedy o dva rady vice potencialnich navstevniku. Tupe zabavy je na comics salonu take dost, na teto akci ti ale asi nevadi.
Asi by jsi mel definovat co je to pro tebe tupa zabava. Mozna, ze pro jine je tupa zabava skakat porad dokola jeden song kvuji co nejlepsimu score.
volne hrani: proc stale kritizujes nekoho, kdo pro propagaci DDR dela 100x vice nez ty. Co na tom, ze mozna ne uplne dobre.
Kazdy kdo prijde k DDR stanovisti dostane alespon ty zakladni informace o ovladani. Kdyz ne od nasi sluzby, tak od jinych lidi, kteri prave hraji. A verim, ze prumerny navstevnik FF je natolik inteligentni, ze po 10 minutach divani se je schopen vybrat si pisnicku a zacit zkouset skakat.
Organizace - znicenou technikou je mineno co? Prave kvuli temto problemum jde FF cestou porizovani (zapujceni od firem) vlastni techniky a proto jsou PC a pady takove jake jsou. Neverim, ze Impact vydrzi to co trinpad, tedy 10 dni provozu 16 hodin kazdy den nekolik conu po sobe.

Tomas Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)