DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Molík - uz zase skacu pres kaluze...
Molík - uz zase skacu pres kaluze...
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Par faktu na zacatek

Arrow Nick: Molík (a sklonuje se, s Molíkem, bez Molíka...)
Arrow Od kdy hraju: Zacatek roku 2004
Arrow A co hraju: Ted nejvic ITG a PIU
Arrow Nejoblibenejsi song vubec: neoMax log version
Arrow Oblibena ITG skladba: Dawn
Arrow Oblibena PIU skladba: Pump me Amadeus
Arrow Rada hraju: Rytmicke skladby se streamem
Arrow Nerada hraju: Skladby bez rozpoznatelneho rytmu
Arrow On-line hudebni hry, ktere mam taky rada: Auditon, Flash Flash Revolution
Arrow Pady: 1x Impact soft, 2x poskozeny Deluxe Ignition soft, 1x noname playstation igelitsoft a TX 1000
Arrow Software: ITG for PC (ktere podepsal samotny Kyle) a vsecky mozne free hudebni hry a simulatory


A nejake to povidani potom

Docela dlouho mi bylo trapne si tu zakladat profil tak, jak to delaji vsichni ostatni vicemene aktivni hraci, ale mozna se vratil cas, kdy uz muzu. Co o sobe napsat? S takovou malou dvouletou prestavkou uz hraju asi 4 roky a k DDRku (coz je i mnou nespravne uzivany vyraz pro vsecky hudebni hry pro nohy u nas) jsem se dostala poprve na Festivalu Fantazie 2003. Tehdy sem prochazela kolem otevreneho okna na nejakou z prednasek a to co sem videla uvnitr me proste ocarovalo... Hned sem si to zkusila, ale nikdo mi tenkrat nebyl schopny podat nejake blizsi informace, krome toho jak vybrat song nebo zvysit obtiznost a tak cela vec na chvilku usnula. Podruhe sem se setkala s hraci na FF Specialu a tam uz byl Xsoft a Jtk (nebo jak se ten clovicek jmenoval) a to uz bylo neco malicko jineho. Dostala sem link na forum, kontakty i link na nemecky Play-Asia obchod a na vanoce me cekal muj uplne prvni softpad (tehdy Deluxe Ignition, prepajeny z Xboxi verze na USB).

Od te doby jsem hrala skoro kazdy druhy den a hrozne me to bavilo, ne jen samotne hrani, ale i vymysleni blbin jako ruzne mody, prekonavani casu na nonstop tapani v kuse a tak. Zjistila sem, ze me to bavi vic nez hodne a ze to asi nebude chvilkova zalezitost a zacala sem se o celou vec zajimat daleko vic, prispivat na forum, cist novinky a schazet se s lidmi. Poznala sem S’Tsung, JanoSe, Rin, Trewora, Hexe, Clouda a vubec vsecky takove ty puvodni hrace a zacali jsme opoustet jen takove to domaci hrani a vyrazili jsme na ruzne akce, cony a srazy sirit DDRko ven mezi lidi. To uz vznikaly napady na spolecna tricka, spolu s byvalym pritelem a kamarady jsme zacali objednavat Deluxe pady z Play-Asia webu ve velkem a protoze se rodila docela slusna zakladna lidi, kteri byli ochotni delat neco pro druhe, objevil se i napad zalozit jedno male obcanske sdruzeni Czech DDR, coz se nam v prosinci roku 2005 povedlo. Do ted se mozna lidi ptaji, proc vzniklo a proc prave obcanske sdruzeni, tak to muzu aspon v par vetach vysvetlit tady. Kdyz si chce clovek pronajmout nejake prostory, kdyz si chce nechat potisknout 90 tricek nebo se chce podilet na nejake akci, jako jednotlivec strasne casto narazi a lide ho neposlouchaji. Pokud je vsak clenem nejake organizace, lide ho poslouchaji nebo s nim dokonce spolupracuji, protoze maji na koho napsat ucet, koho uhanet kdyz se neco rozbije nebo koho kontaktovat kdyz neco potrebuji. Dalsi vec pak byla myslenka turnaju. Pokud jsme se chteli zapojit do mezinarodne uznavanych turnaju a obcas vyslat nejakeho toho dobreho hrace ven, museli sme mit statut nejake pravnicke osoby. Tohle vsecko vedlo k zalozeni sdruzeni, protoze to byla nejmene pracna a nejmene slozita varianta.

Jen pro zajimavost, stare vyhrabane screenshoty
(jen jako link, ony by dost natahly uz tak dlouhe povidani)

Nonstop tapani medium songu v kuse
http://www.molik.go.cz/ddr/screen00003.jpg

Tapani na presnost, bohuzel uz jen jednotlapkovy song, skoncila sem u 5tek tusim
http://www.molik.go.cz/ddr/screen00009.jpg

Vyber songu po chvili klavesnicoveho hrani
http://www.molik.go.cz/ddr/smklav.jpg

Vyber toho nejlepsiho, co sem kdysi davala:
My Will A, It`s small world A, Supercali A, Bag B, Face to Fact C, Sakura C

Chvili sem se starala o sdruzeni, akce kolem, hrace kolem, jezdila po republice, pripravovala tricka a tak, az do leta 2006. Jednoho dne sem proste vsecko to sportovani prehnala (DDRko nebyl jediny sport, ktery sem aktivne provozovala), onemocnely mi nohy a dostala sem nepekne svalove krece, ktere se me drzely strasne dlouho. Kdyz konecne doktori zjistili v cem je problem, trvalo mi vazne skoro dva roky vsecko napravit. Podle nich mi „vypnuly“ horni skupiny svalu na stehnech kvuli nadmernemu pretizeni a nastalo dlouhe obdobi cviceni a postupneho zatezovani. Mezitim jsem prestala hrat, pomalu prestavala sledovat svet hudebnich her a vypadla i z kontaktu s lidmi a po par mesicich kritiky na muj zpusob vedeni sem odesla i ze samotneho sdruzeni.

šipka doprava šipka doprava šipka doprava

Uz zase skacu pres kaluze... Ted jsem zpatky a to jak ve sdruzeni tak ve hrani, i kdyz se horko tezko dostavam treba jen k puvodnim vysledkum, ale snazim se. Poznavam nove lidi a diky nim i nove druhy hudebnich her a konecne take jezdim zkouset hrani do cizich zemi. Aktualne je pro me vyzvou snad uplne kazdy song na hard obtiznost, protoze to nejtezsi co dokazu zahrat a prezit jsou tak ITGckove 7 - 8cky. Nevzdavam to, ono to pujde!


Naposledy upravil molik dne po, 29.září 2008, 15:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mini reportik z Trocadera
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takovy maly reportik z Londynskeho Trocadera
4. – 7. 9. 2008

Na zacatku zari jsem byla s nekolika kamarady na par dni v Londyne. Nase cesta mela nekolik cilu, ale jednim z mych bojovych ukolu bylo najit v Londyne nejakou funkcni arkadu a udelat si tak dalsi carku za navstivenou arkadou v nejake cizi zemi. Koupila sem si podrobnou mapu (coz uz samo o sobe byl docela quest, protoze maji jen hrube mapy centra bez rejstriku ulic) a vytahla z batohu vytisteny seznam arkad z ddrfreaku. Po par minutach sem zjistila, ze ten seznam zas tak uplne kompletni neni, a tak sem vzala telefon a zavolala NXovi do Cech, aby mi poradil nejake to uplne nejlepsi misto a nadiktoval adresu, protoze ja sem malicko ztracena. NX poradil Smile Po chvili me nasmeroval primo do Londynskeho Trocadera.

Hned na zacatku musim priznat, ze doted sem navstivila jen dve arkady ve dvou cizich zemich (v Rakousku a Polsku) a v obou zemich to byla vzdycky nejaka vetsi herna s ruznymi automaty, bowlingem a tak a v jednom z jejich rohu jedna tanecni arkada. To co na me cekalo tady v Trocaderu me ani ve snu nenapadlo a rikam tomu male Hudebni nebe Smile Ale poporade. Trocadero je nekolikapatrove zabavni centrum s bowlingem, kinem, trampolinou (k te se jeste vratim), prodejnou DVDcek, her, manga a anime veci, hudby a vseho mozneho, s obrovskym mnozstvim vsech druhu vyhernich a zabavnich automatu. Cele centrum je takove tmave, hlucne, plne lidi (a pospojovane ruznymi schodisti a jezdicimi schody, kde si casto nejste jisti kam vedou a obcas k vasemu prekvapeni preskakuji i jedno nebo vice pater najednou), ale to vsecko proste patri k druhu zabavy, ktere nabizi a zvyknete si.



Ze vseho nejdriv sme vyjeli uplne nahoru do posledniho obsazeneho patra (protoze to centrum ma pod strechou jeste jedno, ale uplne prazdne, i kdyz tam vedou schody) a zacali hledat. Nemusela sem bloudit dlouho, jednu DDRkovou arkadu (SuperNovu) sem po chvili nasla, zaradila se poslusne do fronty, ale asi po ctvrtem songu mi doslo, ze jeji obyvatele jen tak slezt nehodlaji.



Kamaradi se mezitim rozutekli zmapovat cele centrum a po chvili se pro me vratili se slovy “Proc tu cekas, za rohem je jeste jedna ta vec a uplne opustena Smile ” No tak sem si sebrala veci a sla za nimi. Meli pravdu Smile O patro niz byla naprosto opustena NXkova PIU a tak sme ji museli hned otestovat. (hadejte jakym songem Smile )




Testovali jsme neco lehce pres hodinu, ale pripozdivalo se a tak jsme museli zpatky do hostelu. Mno a tady se dostavam k tomu hudebnimu nebi, protoze cestou dolu jsme zjistili, ze v tom centru je jeste dalsich 12 arkad Smile Rovnou pod nami, v prvnim patre. No nebudu to zdrzovat, koukala sem jak Alenka v Risi divu a uplne sem vedela, kde stravim cely pristi den.



Druhy den sme dorazili kousek po jedne hodine a zacali testovat jednu arkadu po druhe. Nejdriv to byly dva EuroMixy, protoze byly prazdne a asi uplne vim proc. Byli nejvic potichu ze vsech, takze skoro nebyly slyset a vyber songu byl (aspon co se tyce me) mizerny. Pak uz to slo rychle, Para, EZ Dancer (ktery ma nefunkcni pravy senzor na ruce u praveho hrace), jedna maskovana ITG2ka (puvodne asi EuroMixova arkada, ale visi na ni papir ITG2 a presne to tam taky je) NXkove PIU a PIU Pro a proste tak Smile



Asi nema cenu popisovat co sem kde hrala a jak dobre, u me to stejne zadne super vykony nikdy nebyly, tak se posunu v tom reportovani kousek dal. Moje prvni chyba kterou sem udelala je ta, ze sem si na sebe vzala tricko Czech DDR task force Smile Myslela sem si naivne, ze tam aspon tak nejak zapadnu, ze tam bude parta podobne nadsenych hracu v trickach a klicenkach a proste tak, ale velky omyl. Koukali na me jak na zviratko v ZOO a nenapadne se mi chodili koukat na rukav, protoze tam byl napsany nick. Moje druha chyba byla, ze sem si myslela, ze tam nekoho poznam a zakecam se. Lide tam byli dost nepratelsti a mam takovy pocit, ze nas docela slusnym zpusobem vyhazovali. Pokazde, kdyz jsme obsadili nejakou prazdnou arkadu (snad jakoukoliv krome EZka nebo Pary) tak si za nas po druhem songu stoupl hloucek hracu, pripravili si libru pekne na kraj arkady, jakoze chteji hrat a netrpelive cekali. Kdyz to udelali jednou, pohnuli sme se beze slov dal. Podruhe mi to bylo divne, potreti me to mrzelo a poctvrte sme je nepustili. Stejne uz jsme meli hrani dost, hodili jsme do PIU jeste jednu libru, dohrali si ctyri songy (s bonusem) a sli domu. Po oku jsem sledovala uroven hracu kolem, ale ani tady sem nemela stesti na zadne prekvapeni. Nejtezsi song co sem zaregistrovala (a ano, mohlo mi neco utect) byla asi hardova Xuxa. Tak byla sem tam v sobotu brzo odpoledne, mozna to bylo tim. Ze zacatku sem se bala, ze tolik arkad pohromade se bude hodne tlouct, ze nikdo nic neuslysi nebo se pomlatime, ale az na ty EuroMixy to bylo v pohode. PIU arkady vsecky a ITGcko byly krasne nahlas a 100% funkcni, takze se hralo bez problemu. Jestli ale muzu jedno skromne doporuceni, najdete si to osamocene PIU v druhem patre, budete mit svaty klid a bezva hrani. I pres vsecky tyhle malickosti je muj celkovy dojem stejne pozitivni Smile



Cestou domu jsme si jeste vystali frontu na trampolinu a to je dalsi naprosto dokonaly zazitek. Trampolina je cca 8mi metrova a nechaji vas tam skakat a tocit se za 6 liber asi 5 minut, pokud tam nikdo neceka i dele. Skace se uprostred prostranstvi mezi jezdicimi schody a strasne me pobavilo mezi skoky odpovidat lidem nahore na schodech na jejich otazky jestli je to super a maji to jit zkusit Smile Bohuzel vas obsluha houpe casto tak, ze se nedotykate podlozky a protoze sem se nemohla sama odrazet (a mam tezkou zadnici) tak sem si moc otacek neuzila, ale i tak to bylo super Smile





Arrow Adresa: The Trocadero Centre, 13 Coventry Street (blizko namesti Piccadilli Circus)
Arrow Cena: 1 libra (cca 30 Kc) za hru, trampolina 6 liber za jedno 5ti minutove skakani
Arrow Cela galerie: http://www.molik.go.cz/Foto/LondynskeTrocadero
Arrow Foto: omi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nadherny reportik! Pump me amadeus na dvou fotkach s tebou?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jop Smile

Ja mam ten song proste moc rada. Ale ne jen stepchartem, ale hudbou, rytmem, proste vubec Smile (dobre, video by mohlo byt lepsi...) Pokazde ho musim aspon jednou hrat, to je takova moje mala povinnost Smile No a ze zrovna pri nem me pak lidi foti ... Smile

Dekuju



[edit]
kdo nevi o jaky song jde, ja se podelim Smile tady je: http://www.youtube.com/watch?v=UCszlQdVvok
a kdyz uz jste tam, plny Bethoven Virus je taky supr http://www.youtube.com/watch?v=DtKCNJmARF0&feature=related
no a Canon D zee http://www.youtube.com/watch?v=AFEWgsDqjLM&feature=related
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
molik: tak to ses trefila i do mejch favourite co se PIUcka tyce maj super rytmus a proste miluju instrumentalky stahnul sem si tedka Bondovky ale zatim uskacu jen par XD

Vetsina je celkem vrazda Very HappyD

a ted k vyletu: no teda jako moc ti zavidim hned bych se tam vydal taky Smile))) muselo to bejt moc fajn a videt velky mnozstvi arkad po hromade aaaa fakt raj ^.^
a urcite bych si zaskaal i na ty tramposce ^^ ja sem teda v Liberci mel moznost vyzkouset skakaci boty a bylo to super Smile) mam rad takovyhle akce bohuzel do zahranici se moc casto nedostanu no ^^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Molík - uz zase skacu pres kaluze...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)