DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
isix napsal:
ahoj! hlásím se jako další příznivkyně stepmanie a itg na palubě Wink určitě už sem se s vámi potkala na ff a ffs (btw to podzimní hraní ve čtyřech bylo úplně úžasné!) a teď bych se s vámi ráda potkávala i tady Smile


Vitej. Smile
V "Personal Groovestats" se muzes pochlubit se svymi dosavadnimi uspechy a napsat o sobe neco vic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Flaiming DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno,FM
Citovat
Zdravim priznivce DDR Smile
DDR jsem objevil asi pred vic nez rokem, ovsem svuj vlastni pad (softpad) vlastnim teprve par mesicu. Uz mi ale prestava stacit, tak si chci koupit Impact Smile Hledal jsem prave nejaky espop, kde by se dal sehnat nejlevneji, a narazil jsem na tohle forum. Rad bych se zucastnil nejakych akci, ve vice lidech se vzdycky tancuje lip Smile
Jinak studuju informatiku v Brne, takze doufam ze se budu moct zucastnit nejakych akci tu, koukal jsem ze uz tu neco probiha.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FlaimingOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WiX DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 01.04.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Brno
Citovat
Ach jo, jak ja nemam rad predstavovaci topicy fish
Tohle asi stacit nebude predpokladam:
wave

Takze budu muset neco prihodit. Bydlim v Brne a k DDR jsem prisel poprve na FF06, od te doby na padech stalym hostem. Kdo se tam nekdy k veceru podival, urcite me tam zahlidl. Obvykle skacu pouze na festivalech, protoze svuj pad nemam a navic skakat sam je docela nuda.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WiXOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
kovarex DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.07.2009
Příspěvky: 2
Citovat
Zdravím, já jsem Marwin, k DDR jsem se dostal asi před půl rokem, jsem z Prahy, sem tam jsem si zaskákal, ale opravdu mě to chytlo až teď na FF09.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kovarexOdeslat soukromou zprávu
Ghormoon DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.12.2009
Příspěvky: 2
Citovat
Hoj, tak ja s DDR zacinam (tatka mel napad koupit pad at muze hubnout, tak mame od vanoc Impact, puvodne chtel X-pad, ale po chvili googleni sem mu to rozmluvil), tak se na tom zacinam ucit, zatim na Everstepu, ale mam problem najit songy ktery by se daly i poslouchat (remixy moc nemusim) ...
btw: nemate neco jako IRC (at nemusim spamovat forum s newbie otazkama)? vim ze tu v nakym topicu bylo, ale nedostal jsem se tam ...
kdyby se nekdo moc nudil a mel nervy na zacatecnika tak icq mam v profilu Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GhormoonOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
wiwi DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.01.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Olomouc
Citovat
wiwi z Brna. V podstatě úplný začátečník, skákala jsem jen jednou, a to na FFS09. Ale i za ty dva dny jsem se na PIU šoupla o jeden stupínek up. Smile Kdyby se někde v Brně (přes týden), nebo v Olomouci (přes víkend) skákalo, ráda se připojím...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele wiwiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sovusa123 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.03.2010
Příspěvky: 4
Citovat
Takže Zdravím svoju prezývku mám v niku...som zo Slovenska a mám menší problém a potrebovala by som poradiť.....mám totiž teraz nový windows 7 a nejde mi na nej dance pad nevie mi nájsť ovládače čiže usb nepripojí..... na starom windovse XP išiel výborne tak neviem čo s tým teraz môžete mi prosím vás nejako poradiť?Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sovusa123Odeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

korinka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Tachov
Citovat
Wink ahojky,jmenuji se Vlaďka,pracuji v lese a pocházím až ze samého konce západu republiky:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele korinkaOdeslat soukromou zprávu
Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)