DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Guitar Hero: World Tour pro PC
Guitar Hero: World Tour pro PC
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Na pár fórech jsem se dočetl, že v létě má mít opožděnou premiéru GHWT pro platformu PC. Že na tom něco bude, potvrzují i některé e-shopy, kde už je možné tuto hru za cca 2000 CZK předobjednat. Zajímalo by mě, jestli už někdo nevíte o hře něco víc - já zatím akorát vím, že se bude jednat o krabici s jednou kytarou a nic víc. Otázky jsou pak celkem zřejmé:
Bude hra podporovat stejně jako konzolový bratříček mirkofon a bicí?
Pokud by do ČR dorazila jen verze s kytarou, je možné pro hru použít ovladače (hlavně jde o bicí, xboxové kytary mám vyzkoušené a pohodička) z konzolí?
A co mikrofony - funguje GHWT na podobném principu jako Sing Star nebo Sing It = USB mikrofon s vestavěnou zvukovou kartou = mohl by teoreticky být s těmito zařízeními kompatibilní...?
Jak to bude s DLC?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Tak GHWT pro PC je venku, koukám, zatím sem nikdo nepíše, asi sem moc GH fans nechodí Sad
Tak alespoň pro ty budoucí, GHWT pomalu zkouším, hraju na drátovém X-ploreru z GH3 pro Xbox 360, kytara funguje v pohodě. Zkoušel jsem zapojit i mikrofon, dle informací z různých fór hra podboruje jakýkoli USB mic (=mirkofon s integrovanou zvukovou kartou), takže jsem prubnul ten ze SingIt PC, no a funguje. Ještě bude třeba počkat na dovoz extra bicích pro Xbox nebo PS3 do ČR a pak bude moct hrát celá kapela.
Prvotní dojmy ze hry jsou trochu rozpačité, hlavně z technického zpracování. Aspyr GH3 pro PC doladil tím, že pro původní ne zrovna dobře optimalizovanou verzi hry vydal čtyři patche. Díky nim bylo možné povypínat všelijaké grafické cinkrlátka a hra jela plynule. Žel tady jsme opět v bodě nula, tzn. věci, které už byly v trojce doladěné, tady opět chybí, takže doufejme snad v nějaký budoucí patch.
V čem se plynulost hry projevuje? Když člověk používá jen mikrofon, hra jede plynule. Při jakékoli kytaře (a bicí budou totéž) dochází k lagům. Možná by to chtělo dvoujádro.
Hru jsem testoval na AMD Opteron 2,45 GHz, WinXP, 4 GB paměť, GF 7600 GS - 800x600, vypnutá fyzika i crowd, detaily na LOW.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sosl jsem jak to vyslo, ale jeste jsem nemel cas se k tomu dostat ... no, minimalne super ze vyslo neco dalsiho pro PC, ten GH3 zacinal byt trochu ohrany, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak celkem pekny.
Nekdy se mi seka grafika (tohle by mela dvat uplne v poho), prevlekarna pro Judy je pekna, nefunguje akticave SP, ale to spravi premapovani kytary, mikrofon zkusim zitra, ... no .. celkem dobre to je.
Je tam nejak moznost stahovani tech uzivately vytvorenych skldeb? (na Wii to slo).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Guitar Hero: World Tour pro PC
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)