DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Atomic44
Atomic44
atomic44 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.09.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jsem se rozhodl, že si taky založím svoje PGS, ať můžu sledovat, jak se zlepšuji, a porovnat se s ostatními Smile ..Skáču teď asi tak třetím rokem, ale spíš rekreačněji, než nějak extra progresivně. Taneční podložku mám Impact Pad. Hraji na ITG2, mixy mám ITG1, ITG2, ITG3, ITG Rebirth, Mungyodance 1 a Mungyodance 2.


Naposledy upravil atomic44 dne út, 6.září 2011, 1:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele atomic44Odeslat soukromou zprávu
atomic44 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.09.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Citovat
- Moje největší kombo. Nebylo to na písničkách, které by byly vrcholem mého výkonu, ale tak na obtížnosti 5-6 a šlo o trénování přesnosti. Před tou 5000 už jsem si říkal, že už mě to nebaví, tak to dotáhnu do 5000 a pak toho nechám - samozřejmě jsem to v tu chvíli zkazil Very Happy


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Tak tohle je asi můj největší prozatímní úspěch - odskákat 10 na A+.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Skoro všechny devítky už jsem schopen odskákat minimálně na A+, občas tam padne i nějaké to S-.. Laughing










--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Osmičky jsem schopen skákat obvykle minimálně na S-, občas je to i S Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele atomic44Odeslat soukromou zprávu
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to doufám, že tě uvidíme na MČR na konci října...http://czechddr.cz/mistrovstvi_cr_2011.php Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

atomic44 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.09.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Citovat
To myslíš, že mám šanci na nějaký úspěch? Very Happy ..Navíc jsem v životě neskákal na hardpadu, takže by to byl hrozný nezvyk..Ještě si to rozmyslím, spíš kvůli té atmosféře a tak, ale zase Ostrava je z Prahy pěkně velký kus cesty Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele atomic44Odeslat soukromou zprávu
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
atomic44 napsal:
To myslíš, že mám šanci na nějaký úspěch? Very Happy ..Navíc jsem v životě neskákal na hardpadu, takže by to byl hrozný nezvyk..Ještě si to rozmyslím, spíš kvůli té atmosféře a tak, ale zase Ostrava je z Prahy pěkně velký kus cesty Sad


Nebudes ale zdaleka jediny, kto pojde z Prahy do Ostravy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
No určitě si to budeš moct vyzkoušet, než se pustíš do kvalifikace a myslím, že ani nebudeš sám, kdo má zkušenosti jenom se softpadem.
Právě kvůli hráčům z Prahy jsme posunuli konec kvalifikace až na 13 hodin - aby stihli všichni pohodlně dorazit. Teď navíc můžeš jet RegioJetem (http://jizdenky.studentagency.cz/Booking/from/PRAHA/to/OSTRAVA/tarif/REGULAR/departure/20111030/retdep/20111030/return/true/ropen/false/credit/false/class/2#search-results) ... ja vim no, neni to zadarmo, ale za tu zkušenost to stojí, pokud máš zájem se zlepšovat a poznávat nové věci Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
atomic44 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.09.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jelikož mě poslední dobou skákání fakt začlo bavit, a dokonce jsem zaznamenal výraznější zlepšení, tak sem přihodím pár dalších pokroků Smile

Výběr nejlepších výsledků, co jsem zatím dal:







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jinak se mi už dvakrát povedlo dát 2000 combo čistě jenom na devítkách, a to bez předchozích znalostí písniček (na první pokusy):



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Taky jsem to jednou dotáhl k 3000, ale zvoral jsem to (pitomej Way Off! Rolling Eyes To byla nějaká zrada, holt když člověk skáče písničky co nezná, občas něco dokáže nepěkně překvapit neutral )



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jinak jsem pořád toužil po tom mít konečně hvězdičku, tak jsem si jí jen tak pro srandu a pro dobrýpocit vydobil, i když jenom na bezvýznamných pětkách Very Happy



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jinak teď už jsem schopen odskákat téměř jakoukoliv 9 min. na S (semtam to S+), v rámci tak 1-3 pokusů. Většinou se mi to i podaří alespoň na full great combo, občas simple digit great combo. Netrénuju teď žádnou písničku pořád dokola ale projíždím všechny devítky a snažím se je dávat.
Musím se teda přiznat k tomu, že si vždycky upravuju rychlost šipek aby mi seděla, a navíc skáču s AssistTickem (já už si na něj tolik zvykl, že se mi písničky bez něj nelíběj, mě to už přijde jako součást hudby Laughing)

Další cíle:
Arrow Dát konečně devítku alepoň na 1 hvězdičku
Arrow Dát konečně devítku na full excellent combo
Arrow Až dojedu devítky tak pojedu zase to samý znovu, ale s 10 Smile
Arrow Možná bych mohl zkusit na nějakých pětkách nebo šestkách zkoušet dát dvě a víc hvězdiček Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele atomic44Odeslat soukromou zprávu
Atomic44
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)