DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 16. 7. 2005 (sobota) - O conu po conu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Uz jedu (teda jako uz par hodin jedu) do Prahy.

Predzacatek je ve 12:00 (to je pr ty co dojizdeji, maji cas, nebo rano brzo vstavaji).
Dorazit muzete i pozdeji (na tu 14:00).

Pak - az nas vyhodi, znicime 3DDX, dojdou penize, nebo nam to obsluha da potichu.. pujdeme do cajovny, pripadne by se dalo jit za Filip-sanem (podle poctu lidi).

Pokud vas mam v contact listu, dostali jste (nejednu) SMSku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Btw, pokudvam ho jeste nezabavili rodice .. tak prijdte v DDR tricku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Report:
dnesek byl opravdu zajimavy.

Pocinaje hroznou obsluhou, ktera nas servala a pomalu chtela zaplatit nejakou fakturu za to ze jim opravujeme rozpadajici se automat, nedala to ani trochu nahlas (jako ze automat vubec nehral, proste total mute), vyhodila nas z druheho padu kdyz jsme chteli pomoci lidem hrat (oni tam hodili penize a ocividne netusili), jo a strhla nam pak i navod jak se to vubec hraje .. asi si pomailujeme s majitelama herny, tohle me uz vazne stve.

Dohodlo se par veci ohledne Anime a CONu ...

pak jsme se presunuli do cajovny, kde jsme se teda mozna trochu naucili GO, dobre si tam pokecali, no jako obvykle jsme pry moc hlucni, a konec byl v cinske restauraci na jidle (funny).

testli jsme pak jeste 3DDX, no a par songu si dali, jako ze to opet nebylo ani trochu slyset, no dobry. S'Tsung dala pak vybornych vysledku (jako je Puck na harda, dalsi skladby s 1 missem a podobne). Me pak jel vlak, takzhe jsem zdrhnul, mozna se neco presunulo na Prosek .. nevim. To at reportuji jini.

Dochazi baterka a za par desitek minut jsem doma, tak koncim. See ya.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
O jak vam zavidim to ze ste v praze a xovi financni zazemi na takovyhle cestovani :/ ja si o tom muzu nechat zdat, ted sem rad ze jsem rad ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Stiznost odeslana majiteli i VGH.
Rin, Martin a Cloud jsou (byli) na Proseku. oops...a ja jsem prisla o svoje DVD...nemam photoshop a ani DVDcka s anime, co jsem nechala na Avalconu skvele.
Zbytek uz vite...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
16. 7. 2005 (sobota) - O conu po conu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)