DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jak se vyrovnat se vztekem...(pri DDR)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Nasra** jste se nekdy pri hrani DDR?
Ano parkrat jsem si i kopl do padu
14%
 14%  [ 2 ]
Ne jsem relativne klidny hrac
85%
 85%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 14

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Kdybych si na PC hodil Linux, tak me mamka asi zaskrti. Uz i ten open office co tu ted mam nemuze moc vystat ^_^

ad. ICQ: Presne tak. Fakt nejvic miluju kdyz mi na ICQ zacne nekdo nadavat ja nevim do ceho vseho kvuli tomu ze jsem mu zrovna svoji zpravou shodil CSko. Nastavte si kazdy ICQ at vam to tohle nedela... neni takovy problem nastavit si to tak aby jste vedeli ze vam prisla zprava ale neshazovalo vam to programy z full screenu do listy apod. Jen ted nevim jestli se da zrusit treba v ICQ 5 ten zluty "preview" zpravy vpravo dole kdyz vam neco prijde... to muze obcas taky nekomu vadit. Kazdopadne solution: Nepouzivat ICQ 5.. fuj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
2) Diky ReiserFS ztratite vsechna data jakmile poprvy vypnou proud/vytrhnete kabel/zmacknete reset v pravou chvili ^^;; (ale nepopiram ze by to nebyl rychlej fs ... pri hodne malejch souborech je neprekonatelnej)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
To mi pripomina ze xsoft asi nedodelal ten trailer ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Vsimli jste si ze tema nabralo plne jine tema ? Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ano. Takhle by archetypalni diskuze o vyrovnavani se se vztekem nemela vypadat! ^_~
Tak tudy vam, panove, netece voda.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Sniper: linux jsem si nainstaloval, na to pak win, ale v linuxu (Fedora) se mi po 3 hodinach zkouseni ta stepmania nepodarila nainstalovat, tak jsem to vzdal a sem do win, se kterym umim zachazet a zustal tam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
No, ono si staci sosnout binarky stepmanie pro linux + se podivat jaky to chce klihovny co nemas a pak spustit ./stepmania Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pulda napsal:
To mi pripomina ze xsoft asi nedodelal ten trailer ^_^

http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=640
(udelal a i ho par lidi na Pragaci videlo)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Sniper napsal:
Lidi lidi lidi, proste se vykaslete na Wokna, nahodne linux a Gaim a
1) nebude vas nic podobnyho stvat
2) diky ReiserFS vam stepmania bude bootovat mnohokrat rychleji (ja to stahnul ze 3 minut na NTFS na 15 vterin u ReiserFS)
3) zjistite, jak je to hezky mit legalni software


Gaim IMHO sucks hard. Preferuju PSI.
Sorry za OT.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jenda: Kazdyho nazor
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jak se vyrovnat se vztekem...(pri DDR)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)