DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vhodny gamepad na stavbu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Gargamel napsal:
tak sem se vratil z FF domu a jeste v aute mi nasi oznamili ze se mi snazili koupit k narozkam "tu podlozku na slapani" (mel sem je 7. cili behem FF) ale ze ji nikde nesehnali a ze se na ne vsude koukali jak na blazny : o )
nicmene mi dali prachy at si ho teda postavim sam : o )
kdyz uz do toho pujdu tak bych chtel aby mi bral do vsech smeru abych si mohl tapat i ten mod s osmi smery (Technomotion?????) bude tenhle gamepad fungovat? popr. na co si mam dat pozor? abych nepripojoval nic na ty obyc sipky???



No samozrejme ze bude

Samotny pad ma presne 8 tlacitek (4 vepredu a 4 nahore)
Pak ti jeste zbyvaji 2 sipky, ktere nejsou protilehle

Hodne stesti pri staveni

Jo a hodne stesti k Tvym narozeninam (mimochodem ja je mel taky ve ctvrtek ) Very Happy

EDIT: pozor si dej pri pajeni - nevim proc, ale tenhle pad (jeho plosnak) je nachylnej k odstreleni pokud to prezenes s teplotou - ja jsem jeden velmi efektivne poslal do kremikoveho nebe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Filip-san/Gargamel: ja budu pravdepodobne stavet taky novej hard, a udelam aktivni i prostredek, aneb at zije Pump It UP! Very Happy teoreticky by to nemelo vadit, neni o nic vic namahanej nez jine sipky Very Happy (spis min)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
Filip-san napsal:

No samozrejme ze bude

Samotny pad ma presne 8 tlacitek (4 vepredu a 4 nahore)
Pak ti jeste zbyvaji 2 sipky, ktere nejsou protilehle

Hodne stesti pri staveni

Jo a hodne stesti k Tvym narozeninam (mimochodem ja je mel taky ve ctvrtek ) Very Happy

EDIT: pozor si dej pri pajeni - nevim proc, ale tenhle pad (jeho plosnak) je nachylnej k odstreleni pokud to prezenes s teplotou - ja jsem jeden velmi efektivne poslal do kremikoveho nebe


SI DELAS PR*EL!!!
v tom pripade sme totiz na FF byli T*R*I co meli narozky 7.7. : o D
pristi rok to musime poradne oslavit : o )

(hodne stesti ;o)

pajet vcelku umim .. ale dam bacha ..
btw. ten stred .. mno .. mozna se do nej taky pustim ale nevim nevim ...
P.S.: koupim ten pad i v kamenym obchode nebo jen pres net?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja mel narozky 1.7. (a tejden pred tim svatek), S'Tsung mela 1.7. svatek, 7.7. mel narozky spoluzak ze stredni ... priste vice koukat na detaily ICQ a kalendar Wink

(dodatecne prat nemusite .. stejne vim co si o me myslite :p tak priste - a zadny off topic prosim)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
[quote="Gargamel"]
Filip-san napsal:


P.S.: koupim ten pad i v kamenym obchode nebo jen pres net?


Pokud se zaregistrujes na www.czechcomputers.cz tak ti to poslou na dobirku.. staci ubjednat a do tejdne to mas doma (i kdyz to uz jsi asi zjistil)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Lidi trapny dotaz, vyrezy pro kontakty mate ctvercovy nebo kulaty? Smile ja mam ctvercovy a chtel bych vedet zdali je nejakej rozdil ve funkcnosti. Chystam dalsi verzi padu a budu stavet asi tri Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Bee_Boo napsal:
ctvercovy nebo kulaty? Smile ja mam ctvercovy a chtel bych vedet zdali je nejakej rozdil ve funkcnosti.

Ctvercovy se lip stavej, rozdil jsem nezaznamenal. Naopak pri dostatecne male mezere fungujou i rohy (sweet zasadne finisuju bez rukou = kazda noha 2 sipky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Bee_Boo napsal:
Lidi trapny dotaz, vyrezy pro kontakty mate ctvercovy nebo kulaty? Smile ja mam ctvercovy a chtel bych vedet zdali je nejakej rozdil ve funkcnosti. Chystam dalsi verzi padu a budu stavet asi tri Smile


Já taky nakonec udělal hranatý, a má to ten efekt, že šrouby, který držej těch 6 kontaktních čtverců se zarejvaj do hlavního plechu, takže se musej dobře zalepit izolepou. Na tom hlavnim plechu to dělá takový vošklivý výstupky, ale pokud na to dáte ještě nějakej koberec, tak je to jedno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Trin: Diky, mozna na tebe budu mit jeste nejake drobne technicke dotazy casem Wink
Jenda: ja ty spodni kontakty lepim k desce chemoprenem Wink sroubovat mi to prijde jako zbytecny prepych Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Taky asi postavim
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Nejakej ten Hard. Tatka pracuje v tesle, tak s plechem to bude OK a jestli ten pad z CZC funguje OK tak neni problem. Pajeni mi nedela problemy (mimo DDR se venuju robotice) tak se uvidi.

2Cloud: Budes chtit taky jeden? Jestli jo, tak rekni a ve skole se dohodnem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

PRUUUUUUUUUUUUUU*ER
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
tak a prvni kix ve stavbe mych hardpadu a to sice s druhym gamepadem
pred pajenim fungoval jak mel ale po napajeni mi porad hlasi ze tlacitko 2 je stisknuto .. promeril sem to merakem a zkrat tam neni pouze sem nameril odpor 2-ZEM 1k ohm a mezi 2 a ostatnimi tlacitky 5.5Mohm v jednom smeru a 11M ohm v druhem smeru (dost divny! skoro bych na to neprisel)
jo a gamepad to je Genius MaxFire G-08XU
vite co s tim je?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: PRUUUUUUUUUUUUUU*ER
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Gargamel napsal:
tak a prvni kix ve stavbe mych hardpadu a to sice s druhym gamepadem
pred pajenim fungoval jak mel ale po napajeni mi porad hlasi ze tlacitko 2 je stisknuto .. promeril sem to merakem a zkrat tam neni pouze sem nameril odpor 2-ZEM 1k ohm a mezi 2 a ostatnimi tlacitky 5.5Mohm v jednom smeru a 11M ohm v druhem smeru (dost divny! skoro bych na to neprisel)
jo a gamepad to je Genius MaxFire G-08XU
vite co s tim je?


Nevim, ale vim to ze pokud chces mit 9-smerku a podelaji se ti 2 tlacitka tak je to jako 9-smerka nepouzitelny
Jeden gamepad sem kvuli tomuhle musel vyhodit, zbyly 2/3 se taky podelali..

Imho to ma co do cineni s tim usb prevodnikem (imho je hodne nachylnej na teplo..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
diky online konzultaci s Filip-sanem problem alespon castecne uspokojive vyresen ...
tlacitko 2 se stale tvari zmacknute tak jsem to prepajel na zbylou osu a snad to bude OK
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 14:04, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
No klavesnice se zda jako dobrej napad... ale pochybuju ze ma kontakty, na ktery by se dalo pajet...

Navic mi to prijde neprakticky, protoze kdyz chces mit 2 pady oddelene tak je ti 1 kontroler.. no na jednu vec Very Happy

odubrele softy by mozna sly...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vhodny gamepad na stavbu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)