DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Co papatte před, při a po tapkani? Naky osvedceny recepty?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Co papatte před, při a po tapkani? Naky osvedceny recepty?
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Nevim, jestli to tu nekde neni nebo nebylo, ale jelikoz jsem chef tak me tydle vecicky celkem zajimaj...
Obcas si rekneme, ze jako zhubnem a tak budem tapkat a pritom jist zdrave cap ...jednu dobu papame ovoce a zeleninku a pak zase jednou zerinkame cokoladu a susenky a pak se divime ze se vysledek nedostavil strongbench bounce takze nejlepsi je nacpat se krupkama a pak to vyskakat...
book Ne, tak jsem tak myslela, ze by sme si tady vzajemne mohli vymenovat napady..... pepsi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Myslim si, ze to neni spatny napad, ale zase me se hranim DDR nepodarilo zhubnout ani o kilo. Ono mozna treba spaleni kila tuku = nabrani kila svalstva. ale nevim nevim....ono vetsina lidi mi rika, ze jsem hrozne hubena...

Co ja jim. Pokud se jedna o hrani doma...tak jim naprosto normalne. Proste co mamka uvari (ted se snazi varit vyvazenou stravu, dostatek bilkovin a dostatek zeleniny). Ale porad me krmi..takze mam po vetsinu casu plny bricho a to mi strasne vadi. Pokud jim ihned po DDR tak toho obvykle moc nesnim (pokud to mamka do me nenacpe).

Kdyz jedu do herny nebo tak neco. Tak jim snidani a pak pozde vecer veceri. Coz vim ze je spatne takze ze me si priklad nedelej. Musim dodat ze pri hrani piju colu, abych tam jako neomdlela hlady nebo bez energie.

Takze kdo mi vymysli nejaky inteligentnejsi rezim budu rada.^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Asi zklamu ... pri hrani se taky napajim obrovskym mnozstvi cerne vdovy (rozumej koly Razz) ... pekne doplnuje baterky. Jinak hrani s plnym brichem nesnasim a proto se mu vyhybam ... zato po hre vetsinou zbastim nejaky nesquiky ceralie (nenarocny a dobry)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
kola fuj
lepsi je 1/2 litru mlíka rambo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Me (osobni pocit) po tech dvou letech docela posilili nohy, ale az nekdy pred pulrokem se dostavil nejaky vysledek. Chce to hodne resp. pravidelne jist a s sebou treba cokoladu a ja doporucuje naprosto normalni (no-gas) vodu. Daleko lepsi nez pit kolu. Jinak jidlo asi moc ne. Asi otestuju tu cokoladu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Ja osobne po dvou tydnech shodim tak 2-3 kila trsanim kdyz tancim cca tak 2hodky denne takze to uz radsi neprehanim. Ja to resim tak ze se najim tak hodku predem a piju primerene po kazde pisnicce dosek neceho s poradnou davkou bublinek. A potom se teda poradne nazeru Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nic proti tvoji postave...jenom ..kolik vazis? nebo teda mas nadvahu nebo ne? Protoze v mem pripade by me zhubnuti asi zabilo.
Kazdopadne pokud to to hubnuti pomuze tak je to jen dobre. Ale nemyslim si, ze by to mel clovek prehnat, ale to snad nejde ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
To asi nejde, me se na tom, pokud vim, taky nejak zhubnout nepodarilo... coz zrovna me teda taky vubec nemrzi ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
S'Tsung napsal:
Protoze v mem pripade by me zhubnuti asi zabilo.


heh,to je jak u mne noexpression
tedy lepe receno nevim kde bych mel neco co by se dalo shodit... unsure

jinym rodice rikaji nezer,budes tlustej,mne holt snez prosimte neco ,vypadas jak z lagru nugget
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
asi tak ^_^ ale teda k lagru me snad jeste nikdo neprirazoval.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Apokeus DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 30.03.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Kopanice
Citovat
Zdarec Wink, jakozto absolutni novacek(zatim bez padu, blizi se matura Very Happy) nemuzu posoudit jak je ddr fyzicky narocny. Ale z hlediska zkusenosti z posilovny by podle me mela byt ddr skvela masina na hubnuti (dlouha aerobni aktivita, .. samozrejme s odpovidajici stravou). Kdo chce pribrat, mel by se ddr vyhnout a misto toho chodit do posilky:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ApokeusOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
me babicka nedavno pokarala, ze vubec nejim a ze jsem desne hubena a at koukam snist jeste aspon tri kousky jejiho vybornyho kolace (a nejhorsi na tom je, ze ten kolac je opravdu dobry) ... ale na DDR nehubnu... nebo tak... udrzuju si tim tak nejka normalni postavu =)
a nesnasim tapani s plnym brichem... nepiju pritom, ale po tapani vyzahnu vzdycky skoro litr vody... a jidlo... po tapani hlad nemam... ale jsem schopna u jednoho dne na padu zlikvidovat celou tabulku cokolady (kdyby jich bylo doma vic, tak mozna i vic Razz )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vitej na foru Apokeus.
nechces mi udelat prednasku o zesileni svalu a jejich ochabovani? Docela by mi bodla. Uz mi to dlouho vrta hlavou. Tak nejak premyslim, jestli moje "kridylka" mi zustanou kdyz se prestanu hybat^_~.

(ale mozna se prekecam a kouknu do nejake encyklopedie)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
S'Tsung tvoje kridla a rozky odpadnou sami od sebe .... az si andele a dablove vymeni posty ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
S'Tsung: ja zeru o stosedm a vazim 65kg ale merim 1,85 m takze docela husta podvaha no Mad proto taky dostavam obcas zakas na DDR neutral a musim tancit kdyz neni mati doma a posilovat bych nezacal pred tak 25 lety protoze ti to "pry" zhuntuje telo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Co papatte před, při a po tapkani? Naky osvedceny recepty?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)