DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ja se musim pochlubit. Me se taky podarilo dat 54% !!!! (cryosleep expert double no des bes song)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:
ja se musim pochlubit. Me se taky podarilo dat 54% !!!! (cryosleep expert double no des bes song)

congrats ... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
54% se mi dokonce povedlo na Butterfly@hard (5-6 tlapka) na ITG1 AC. Taky jsem tomu nechtel verit Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Challenge: Prezij Warp 8XM Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
PIU
* prezita chimera na HD
* skoro prezit warp 8XM - to jeste zkusim pozdeji.

ITG
* prezito par devitek na expert na double a zlepseni vysledku (prumer okolo 85).
* dve full comba na expert 9 double
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
byl by screen jak jsi dala max 300 ? na AA ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
kiro: vzhledem k tomu, ze AA jsem dala naposledy na max300 na mistrovstvi evropy tak screen nemam. a nemam ani video s vysledkem. avsak kdyz se budu hodne snazit tak bych mohla nekdy pustit DDRko a zkusit to dat znova. ale asi to bude challenge, vzhledem k tomu ze me nejlepsi skore se pohybovalo okolo 8,8mill a 9,3mill.


ITG:
euphoria double expert - clear
the beginning double expert - clear

478 combo na the beginning expert single...no pak jsem chytla krec. musim nekdy zkusit znova

pandemonium 1,5x hallway double hard - pretrpeno...ale bohuzel na mistrovstvi evropy potrebuju tohle prezit na 2x.....-_- eh....

challenge: max300 AA DDR Extreme bez dohnani sousedu k silenstvi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:
kiro: vzhledem k tomu, ze AA jsem dala naposledy na max300 na mistrovstvi evropy tak screen nemam. a nemam ani video s vysledkem. avsak kdyz se budu hodne snazit tak bych mohla nekdy pustit DDRko a zkusit to dat znova. ale asi to bude challenge, vzhledem k tomu ze me nejlepsi skore se pohybovalo okolo 8,8mill a 9,3mill.


ITG:
euphoria double expert - clear
the beginning double expert - clear

478 combo na the beginning expert single...no pak jsem chytla krec. musim nekdy zkusit znova

pandemonium 1,5x hallway double hard - pretrpeno...ale bohuzel na mistrovstvi evropy potrebuju tohle prezit na 2x.....-_- eh....

challenge: max300 AA DDR Extreme bez dohnani sousedu k silenstvi

škoda tak dobrej výsledek sice bych chtěl vidět ... ale k AA ti gratuluju .. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
popravde receno to na dance pointy vyslo jen tak tak. ale reknu ti vis jaky to je citit se jako totalni lama? kdyz jsem prijela na prvni mistrovstvi evropy tak vsichni hrali max300 na zahrani a davali SDGcka (mene jak 10 greatu). No a ja jsem ani v te tobe maxe regulerne nedavala. teda jako davala...ale ne na AA 8 greatu^_~.minule jsem byla docela rada, ze jsem davala max300 s prumerem 3 missu. bohuzel na tomhle songu mam v soucasny dobe docela great attack.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:
popravde receno to na dance pointy vyslo jen tak tak. ale reknu ti vis jaky to je citit se jako totalni lama? kdyz jsem prijela na prvni mistrovstvi evropy tak vsichni hrali max300 na zahrani a davali SDGcka (mene jak 10 greatu). No a ja jsem ani v te tobe maxe regulerne nedavala. teda jako davala...ale ne na AA 8 greatu^_~.minule jsem byla docela rada, ze jsem davala max300 s prumerem 3 missu. bohuzel na tomhle songu mam v soucasny dobe docela great attack.

i tak to jenom tak někdo nesvede .. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no tak abychom tu jenom nekecali, dneska jsem teda pripojila CFko k PS2 a dala tam extreme. chvili jsem hrala v botech nejake peti az sedmicky az me z toho desne ale desne boleli tlapky. zjistila jsem dve veci. vetsi pocet missu tak o 400% procent ale zaroven mene greatu.

pak jsem si rekla cas na max300. sundala jsem boty a dala max300. prvni pokus skoncil 92mil, druhy 95.

EDIT: jinak tohle je legendarni kombo, ktere je mozna pro nektere nocni murou.....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
DDR

White Lovers AAA
Twin Bee AAA
Paranoia KCET 6 greats
Crash 1 great
Pink Rose 1 great
jeste jeden song 1 great
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
po peti dnech hodne spatneho spani hlasim, ze jsem uhrala 2,5k kalorii na single a double. zadne chytre vysledky z toho nebyly az na par ojedinelych rekordu. avsak to ze jeste stojim na nohou je asi docela i zazrak.

- co se bot tyce...stale to boli jak "jakesi to zvire"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
PIU Pro

(stage cleared???)

(break miss-_-)

(no comment...)

(proc je to dvanactka?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
prezity nejake ty NM z PIU Pro a to devitky (tech bylo vice) a desitky (Come to me).

zjistila jsem jake to je hrat bez kysliku ve svalech a premyslela jsem jestli chytnu driv krec nebo se driv udusim. = dychani pri pohybu a okyslicovani je dulezitym faktorem, aby se clovek neznicil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)