DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Ty vado to chce velkou pochvalu Stsung se vytáhla.

Moc pěkné gratuluji. king

A jak jsi to zvládla kondičně nebyl to zápřah?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
asi takhle hrala jsem to jako treti song po remember december a xuxe (coz nestaci na to, abych se zahrala a hrala na expert).

odehrala jsem to tak nejak....cekajice na neco strasneho....a ono to proste neprislo. ale spis vic muze rict NX, protoze ten me na rozdil ode me videl^_^. muj zdravotni stav se evidentne zlepsuje. treba se nekdy vratim ke sve drivejsi kondicce....

ad stsung se vytahla - zda se ti ze regulerni davani dvanactek a pote dani determinatora je neco jako vytahovani??

ok, sorry ale nemuzu si pomoct. ITGcko hraju kdyz me nekdo k tomu "donuti". to plati i o tezkych songach.


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 2.květen 2008, 21:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ale tak vypadala celkem v pohode Wink) Zadna klasicke BEMERA style se po songu natahnout na zem a po nasledujici dve minuty reagovat pouze slovy "omg" ....

ani nebylo slyset zadne tezke oddechovani, proste normlani 12cti tlapka ... no stress ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Ježiši neber si to tak Sts. Jako vytahování to neberu bereš to moc vážně.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
[DELETED]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kiro challenge Energizer Expert - cleared
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
gratuluji. Smile byl jsem u toho a po přežití opravdu svalení na zem a vydejchávání. Moc pěkné. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
to jsem jeste nevedela, ze budu hrat HOTN....

kazdopadne chtela jsem rict...asi tohle.

richi dobre udrzuje rytmus a je slyset, ze hraje presne, kdyz se zrovna trefuje.
kiro hraje taky velmi dobre, ale chtelo by to tempo udrzovat. v prubehu skladeb jsou slyset 5-15 ms odchylky obema smery od 0. ale fakt pekne.

"jeste kousek" , "jeste chvili", "jeste chvili", "kolikrat tohle jeste reknes" => passing grade na HOTN
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:

"jeste kousek" , "jeste chvili", "jeste chvili", "kolikrat tohle jeste reknes" => passing grade na HOTN

lol, jo toto znám , "MOJE VĚČNÉ POVZBUZOVÁNÍ" Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
99.04 solina
99.26 romeo juliet
99.33 torn
99.08 touch me
99.46 why me hard
99.13 dawn
99.00 the game
99.03 cryosleep
99.18 crazy
99.18 space crazy girl
99.00 fly away
99.04 music pleeze
99.20 fly with me
---------------------------------------
PIU

Dignity CZ clear
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
S´Tsung zajimave skore a to byly experti u tebe pocitam protoze ty pomalu nic jinciho neskaces stacilo mi jak jsem te videl skakat na Bemaniconu...
Ale nejvice se mi libyl souboj tebe a Richiho byl velice zajimavy mbounce a pritomto ja bych uz asi umiral me prozatim staci medium a nejaky ten hard Razz Smile
,,Doufam ze se nekdy dostanu na experty na padu..(prozatim mi jdou jen na klavesnici ale jen ty lechci)"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
oops. ne obtiznost byla hard. na expertech bych se v tom horku asi usmazila uplne. uz stacilo, ze jsem si spalila chodidla o rozpaleny pad.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
tak to joo a jinak budes celou dobu na adviku???,protoze jsem se chtel zeptat jak to tam je s tim turnajem????
Ps: udelal jsem svoj diskuzi a mam tam nejake screen shoty tak se kdyztak koukni a ohodnot a jinak jak zijes????
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ahojdik zase. dik ze jsi mi napsal.

nevim ktery turnaj myslis. pokud myslis ten, co mam na starosti tak to se dozvi registrovani az na miste. jde o to, ze se budou lisit pravidla podle poctu lidi a obecne urovne hracu, co se prihlasi.

pravdepodobne budu po celou odbu adviku ale jeste to neni jiste. prece jenom pracuji.

mam se tak nejak vselijak...ale kdyz kouknes na muj youtube a na posledni video uvidis jak mi bylo vcera^_^. ( youtube.com/musicgamescz )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
jinak jsem dneska nudil a skousel jsem double ale prozatim easy:DVery HappyVery Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 8 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)