DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Taneční
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Taneční
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Taakže, s Sheilou jsme se rozhodly, že příští rok půjdeme do tanečních...nepůjdete někdo s námi ? Čím víc, tím líp....a když už je DDR ta "taneční taneční revoluce":o))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Gratuluji - kdo spravnym smerem.

Taky jsem na ne chodil. Sranda, lidi, .. no proste to do zivota patri. Jaif se me osobne hodne libil, na druhou stranu polka u nas nesla nikomu (ale to poprve asi na vetsine tanecnich). Piste reporty. Diky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Tak ono, i takový tance jako letkiss nebo kankán jsou prostě sranda sama o sobě a zvlášť pak se známýma lidma....takže, kdo máte zájem, určitě dejte vědět:o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ještě bych tak doplnila... čím víc Nás tam bude, tím víc lidí se nám podaří překonvertovat na DDR... dokážete si představit ty luxusní fatky jak v tanečních všichni ťapou na padech? Laughing Mno dobře... nebudeme hrotit *sweet*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
mno jednou stacilo Cool :wink:

no aspon se clovek muze na prodlouzeny vyřádit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jive a letkiss moje oblibene tance. Resp. latinsko americke tance jsou ok do te doby nez clovek se neuci zavodni rumbu, sambu a spol. musim rict, ze tohle na me bylo uz moc. Ale spise to byl problem s rytmem nez pochopenim, co delat. (pravda, ze zadkem kroutit moc neumim a propinat tak hezky nohy taky ne).

za to klasika je dost katastrofa...dost jsem nesnasela slow fox (omluvte me netusim jak se ktery tanec pise)

...no..partner mi nakonec utekl takze jsem musela skoncit.

(i kdyz kdyz ti nekdo na letkisu dupne jehlama na tvoje nohy...tak au...)

BTW: kdyby mel nekdo skladbu "I love letkiss.." (nebo like? tak at se ozve..shanim to strasne dlouho)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
S'Tsung, to je pravda, já byla ve čtvrtek na sestřině maturiťáku a když mi těma jehlama skočili na nohy, au, au...ono i skákat v těch jehlách při letkisu skoro stačí:o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Mater DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Citovat
Taneční vřele doporučuju, ale musíte tam jít s někym a musíte na to mít náturu. Kámoše to hrozně stresovalo..Smile...Jinak je to sranda...jo a doufám, že mě pzvete na prodlouženou:-D

Nějak mě to odhlásilo....sry za zmatky...Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaterOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mater: Psychická podpora je důležitá, co? Laughing Ale spíš aby ti co nás to budou učit měli pevné nervy... jak se tak znám... mno bude to zajímavé Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No to už nemám nervy začít zase... ty tři roky moderních tanců mi stačili
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tri roky? To je vydrz..nechces nas ucit^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
jen tri roky modernich ? Wink

nenene, na klasicke tanecni me nedostanete ani omylem ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Fakt že jsem se toho moc na těch moderních tancích moc nenaučil...ty klasický by mi prospěli víc...(ale cloud je líný..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ale i tak by mohl Cloud s náma :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Cloude nebud srabek a jdi Laughing hmmm... je fakt ze na venecku je dost sranda... nebo kdyz nikdo neumi polku Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Taneční
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 14  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)