DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Audition - On-line dance battle
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Audition - On-line dance battle
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
DDR na klavesnici ? Kouknete sem: http://au.bugsgames.net/


Naposledy upravil molik dne po, 10.duben 2006, 23:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 13:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Vsichni uz jsou a tom zavisli a me se jeste nepovedlo projit ani registraci. Very Happy
Mozna to bude premirou zabezpeceni a nebo mi proste overovaci email jenom nechteji poslat neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
SneG napsal:
Vsichni uz jsou a tom zavisli a me se jeste nepovedlo projit ani registraci. Very Happy
Mozna to bude premirou zabezpeceni a nebo mi proste overovaci email jenom nechteji poslat neutral


Tak takhle daleko jsem se dostala uz i ja...pak vsechno stahla, a ze to trvalo. Ale nekde se asi stala chyba. Nakonec jsem rada, nemuzu tvrdit, ze bych zrovna nemela co na praci... Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Pujde to i na linuxu pres wine Question
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
Vsichni uz jsou a tom zavisli a me se jeste nepovedlo projit ani registraci. Very Happy
Mozna to bude premirou zabezpeceni a nebo mi proste overovaci email jenom nechteji poslat neutral



Ja mel ten samej problem a pak jsem zjistil, ze mi to seznam filtruje jako spam, takze si projdi spamy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
citace:
Ja mel ten samej problem a pak jsem zjistil, ze mi to seznam filtruje jako spam, takze si projdi spamy.


Vazne to slo Very Happy
jenom sem musel pouzit jinej mail na seznamu v mym hlavnim mam automaticky mazani spamu Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Je to zlo zlo zlo a vsem se omlouvaaam bow
Brutalne navykova vec evo



BeeBoo Exp. 11687 Lv.5 Stiffy
Rinnie Exp. 6330 Lv.4 Stiffy
Marty Exp. 3055 Lv.3 Stiffy
Pulda Exp. 2045 Lv.3 Stiffy

od patka od vecera, pekne pekne Wink
Clovek co mi tenhle link dal to hraje cca mesic a je to Srandista Exp. 14756 Lv.6 Novice
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Sakra proc ten klient ma 700MB a je Windows-Only???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Me to taky nejde spustit, neco s directama

edit: uz to funguje
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Ups tady ja sem zapomel o sobe neco .... no Mam saska lvl 4 ale v cernem pac jsem schnilej banan ^^ a nechapu jak sem se dostal na lvl 4 kdyz mam stesti odtancuju i tu 110 Bpm temer bez chybek a nekdz zvoram i tu 78ku -_- .... jinak kdo hraje at mi pisne na ICQ pujdu si zatrsat s niiiiim.

PS : Navykovka jako delo T_T
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 13:55, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Haaaai souhlasim, odted zakladam jen Czech DDR room ^_~ Pac kdyz me to chytne hopsam tam i 2 - 4 hodky a nic proti zlute ale ja zustanu cernej nejakou dobu pac cerna je dobra a vazne 6 zlutych lidi a jeste v Shibuya stage kde neni ani poradne videt beat bar je o provaz.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Uff tak po prvnim dnu mam 3000 expu (level 3), navykova vec..

p.s.: jaky banany?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jarnik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 31
Citovat
S dovolenim uvedu link na neoficialni Audition OST (proste balik mp3ojek ze hry), ktery Marty objevil pri googleni audition bota Very Happy
http://www.goaudition.org/forums/index.php?showtopic=274
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JarnikOdeslat soukromou zprávu
Audition - On-line dance battle
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)