DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Guitar Hero
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Guitar Hero
Tragedy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.05.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Citovat
Je tu nekdo, kdo propad tyhle genilani silenosti? Twisted Evil
http://guitarherogame.com/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TragedyOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Moc mi nejde synchronizace dvou rukou najednou. teda moje snazeni bylo napred levou rukou zmacknout cudliky a pak trsat..ale no pri rychlejsi frekvenci akordu to moc neslo.

kazdopadne hra se mi libi jako dalsi rytmicka hra. ale nemam ji kde hrat^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zkousel jsem, joo, je to dobry, ale chtelo by to zkouset dele nej jen jeden song. Na FF mam nejaky (malo) videi, vcetne toho, jak 5 lidi rozmlatio svoje kytarky. Taky uz to lidi predelali na bezdrat. ovladani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Akorat jsem si koukla par videi, ale nehrala jsem, ani jsem nestahovala...nejak ted nebyl cas. Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pokud by nekdo chtel hrat Guitar Hera III na Wii .bez. kytary, tak je na to tohle krkolomne ovladani:

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
South Park - http://www.youtube.com/watch?v=q_udqGvdWEA
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdzytak na Guitar Hero III for PC je patch 1.1 (a na GCW najdete jak NoCD tools, tak veci na unlock).

citace:
Additions and Fixes for v1.1

-Adds Co-op Quickplay game mode for Online multiplayer.
-Adds Lens Flare and Crowd settings in the Graphics Options menu.
-Adds a new UI screen in the Controller Options menu that displays default keyboard controls.
-Improves the whammy bar sound effects.
-The star power electricity effect now displays correctly when using the Low Graphics Detail option.
-The skeleton in the Shanker Island venue now displays correctly on all supported graphics cards.
-Fixes a bug that caused the animations for Lous puppet to fall out of sync.
-The Leaderboards now update more quickly.
-Fixes an issue that caused some rare instability when joining Online multiplayer games.
-Fixes a bug that caused some finished games to be listed in Online game searches.
-Fixes an issue where menus would become corrupted when Demonware servers are under maintenance.
-Fixes pauses, rare freezes, and other strange behaviors that were occurring on the Video Shoot venue.
-Fixes a bug where practicing a section of a song before entering an online match results in starting from that point in the song.
-Pressing Alt+tab during an empty hosted game no longer displays as a disconnection from the previous opponent.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak GH3 doma a zklamani na treti.


v podstate, nelibi se mi vubec vzhled, jak je to delany, nemato keysoundy, nema to nejaky chytry game play mode, zadna dobra hudba, ktera by se dala poslouchat (i kdyz v originale si Iron Maiden, Rage Against the Machine, Alice Cooper etc klidne pustim) etc. Na easy je to NUUUDA, na medium clovek dava 95% a nedokaze neco failnout, harda jsem jeste nehrala tak uvidime...ale znamena to unlockovat vse od ZACATKU. kdo to kdy videl???

Navic ta kytara NENI kompatibilni s Guitar Freaks takze me to dosr na*****. Kazdopadne oblibenci tehle silenosti necht se tesi na nejakou akci od Music Games nebot tam GH3,2,1 bude.

a to nemluvim o tech scenkach a hlaskach pri loadingu a podobne (des)

ale asi budu jedina s takovym nazorem. ale co^_~. neznamena to, ze GH hrat nebudu.

citace:
ok, I finally bought this game. Cause people are interested in it and want to play it but anyway...

It was a BIG disappointment.

The game look terrible. The whole design is quite wierd for me. I don't like the drawings nor the characters looking like in any other non-playable music game (star academy, britney spears' whatever game etc).

Sound does not sound good. It just don't feel right it's not even like listening to the original song.

Ever heard of keysounds? This was maybe the biggest disappointment. I'm used to mess up song tracks with other note sounds but this? One wierd clacking noise when you miss the note or when you break the long note (especially here it makes me jump...- it's so unrealistic...)

I haven't played for too long to know the entire song list but there is no song that would catch my ear. It sounds all the same to me.

The other thing I wanted to say is that my GHIII guitar is NOT compatible with Guitar Freaks V2 and that sucks! nevermind...I just wonder if it is my problem or not? (cause the fret buttons don't react at all...I tried that in ITG and well nothing ...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak jsem si to u Sts zkusil a rekl bych k tomu asi tolik:
je to americky, je to rockovy, je to divny. Napad je to urcite zajimavej, akorat provedeni urceny hlavne pro americkou mladez. Fajn zkusenost, ale ze bych tomu zacal venovat desitky hodin, to patrne nehrozi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
At zije Hello Kitty kytara.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Zdravím.. ještě pořád žiju
GH3 se mi taky dostalo do rukou.. vyber hudby slusnej.. aaale pokud nema clovek jeich origos herni kytaru, tak si ani nezahraje multiplayer.. o postupnym odemykani radsi nemluvim..
A proto davam prednost vlastni baskytare Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
GH na Commodore64
http://www.engadget.com/2008/03/10/shredz64-is-very-real-and-very-shredding/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
GH se protlaci i do World of Warcraft! Wink
http://www.worldofwarcraft.com/wrath/features/bard/bardclass.xml
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tak uz jsem si zahrala ten uzasny boss song od dragonforce a reknu vam.....tolik prstu teda fakt NEMAM. ^_~.

z fleku jsem dala polovinu hardu tak treba se jeste trosku zlepsim a splnim dalsi challenge.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jinak je venku celkem hodne upravenych verzi GH. Treba GH2 na PS2 je asi 5x upravena a obsahuje tunu jinych songu.
A dneska koukam, ze je venku i jedna verze na GH3 pro Wii. Lidi se fakt snazi .. driv takhle litali po svete modifikace ITG1 for PS2, ale to je uz tak 2 roky zpet (byly i navody jak to udelat).

Koukal jsem, ze by mohlo byt i neco jako unlock kody, protoze u jednoho popisu bylo:
citace:
If you don't see all the songs in Quick Play, enter the unlock all songs cheat code: (YO) (RB) (RO) (GB) (RY) (YO) (RY) (RB) (GY) (GY) (YB) (YB) (YO) (YO) (YB) (Y) (R) (RY) (R) (Y) (O).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Guitar Hero
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)