DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 4.8.-7.8.2006 Anime a DDR víkend v Buďánce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Bee_Boo napsal:
Mohl, bych, kdyz si pro ne prijedete Wink


Ty neprijedes ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jo prijedu, ale taky sebou potahnu SneGuv hardpad, a kdybych mel jeste nejak nabalit repraky tak uz to je na auto :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
hlasim ze willnici budou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Foto
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Takze moje fotecky:
http://xg.hofyland.cz/foto/060804_Advik_Budanka/

(pro NXe - priste si pust blesk Wink )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
moc všem děkuji za krásné dny, omlouvám se, nebyl čas na loučení...pořád jsem to odkládala a odkládala až jsem nakonec měla co dělat, aby mi to neujelo...
je mi doma smutno wavecry
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Chtel bych vam vsem moc podekovat za super vikend, doufam ze se znovu brzy sejdeme. Moc rad jsem vas vsechny poznal a s potesenim jsem zjistil, ze jste super lidi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Koukam bylo hodne novejch lidi.....grr, ja fakt zacnu tu praci nemit rad....no nic, priste uz musim s vama
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
super
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
Vikend byl velmi pekny, narozdil od nekterych jinych akci tu byl porad zajimavy program, vetsinu casu i nekolik ruznych Smile

Dekuji organizatorum, ze zorganizovali Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: super
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
hramrach napsal:
Vikend byl velmi pekny, narozdil od nekterych jinych akci tu byl porad zajimavy program, vetsinu casu i nekolik ruznych Smile

Dekuji organizatorum, ze zorganizovali Smile


Jsme radi, ze se Vam to libilo. Budu se snazit dat dohromady nejaky uceleny report hned jak se vyspim:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Stejne jako velky Fala Core, i nase mala ADVikendova pobocka se dockala zajimavych sponzorskych daru...

Temporary Fala Core No.2 Donation List:
1x rucnik maly bily s napisem BIOSTIM
1x nuzky bile

Falateam vam timto dekuje za stedrost, jez jste vuci nam projevili a vezte, ze si Vasich prispevku velmi vazime.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Fala Treasury updated Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Sice jsem dlouho nepobyl, ale i tak to bylo super. Lidi vyborny, spousta akci a zabavy taky dostatek. Za to bloudeni a hledani to rozhodne stalo. jeste jednou bych chtel podekovat DDR clenum, kteri mi pomohli s presunem padu od skoly k metru. Cesta metrem na hlavak probehla celkem klidne. Vsichni mi uvolnovali misto, uhybali mi. nekdo dokonce prohlasil ze me pro vlastni bezpeci radsi pusti pred sebe. Ve vlaku taky nikdo proti padu oprenem o sedadla taky nic nemel. A nakonec diky hodne pani nadrazacce, ktera se nademnou slitovala a pujcila mi karku, sem se nemusel s padem tahnout silenou dalku z nadrazi az domu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
Sneg: Laughing
jj, pekne to bylo, sice vzdy vetsinu odpoledne prospala ale co uz Rolling Eyes jen tak dal Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Jopjop, ADvík byl pěknej:) Fotky: http://rin4.wz.cz/ADvk/index.html Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
fotky taky bomba!fakt jsem se u nich pobavila rofl
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
4.8.-7.8.2006 Anime a DDR víkend v Buďánce
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)