DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak moc rusite sousedy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Cloud napsal:
WerK napsal:
Centime napsal:
Tak dnes na me poprve zazvonil soused. Je pravda, ze je to jen kratka doba, co mam hard, ale predtim jsem hrala na softech bez te vyplne a problem zjevne nemeli. Tvaril se v pohode, jenze je potiz, ze ma neurcitou pracovni dobu, takze...se to tezko domlouva.
Problem neni ani tak hluk, jako spis ty vibrace, tak uz jsem rikala.
No holt nebudu hrat heavy a nacpu si pod pad nejakou deku...a uvidime.
Me se osvedcil molitan ze softpadu ... je velkej tak akorat a tlumi dobre Smile


No skoro zadny rozdil:)
Chces rict ze hardpad na fpu podlaze s a bez molitanu je pro sousedy skoro zadny rozdil ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
WerK napsal:
Cloud napsal:
WerK napsal:
Centime napsal:
Tak dnes na me poprve zazvonil soused. Je pravda, ze je to jen kratka doba, co mam hard, ale predtim jsem hrala na softech bez te vyplne a problem zjevne nemeli. Tvaril se v pohode, jenze je potiz, ze ma neurcitou pracovni dobu, takze...se to tezko domlouva.
Problem neni ani tak hluk, jako spis ty vibrace, tak uz jsem rikala.
No holt nebudu hrat heavy a nacpu si pod pad nejakou deku...a uvidime.
Me se osvedcil molitan ze softpadu ... je velkej tak akorat a tlumi dobre Smile


No skoro zadny rozdil:)
Chces rict ze hardpad na fpu podlaze s a bez molitanu je pro sousedy skoro zadny rozdil ?


No jedinej rozdil bylo u me to, ze jsem z nej s tim molitanem padal. Ale v hlasitosti skoro zadny rozdil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Cloud napsal:
WerK napsal:
Cloud napsal:
WerK napsal:
Centime napsal:
Tak dnes na me poprve zazvonil soused. Je pravda, ze je to jen kratka doba, co mam hard, ale predtim jsem hrala na softech bez te vyplne a problem zjevne nemeli. Tvaril se v pohode, jenze je potiz, ze ma neurcitou pracovni dobu, takze...se to tezko domlouva.
Problem neni ani tak hluk, jako spis ty vibrace, tak uz jsem rikala.
No holt nebudu hrat heavy a nacpu si pod pad nejakou deku...a uvidime.
Me se osvedcil molitan ze softpadu ... je velkej tak akorat a tlumi dobre Smile


No skoro zadny rozdil:)
Chces rict ze hardpad na fpu podlaze s a bez molitanu je pro sousedy skoro zadny rozdil ?


No jedinej rozdil bylo u me to, ze jsem z nej s tim molitanem padal. Ale v hlasitosti skoro zadny rozdil.
No v audible asi ne ale to co rusi sousedy jsou vibrace prenasene pres podlahu a to imho celkem tlumi Smile (btw jinak koukam ze jeste chvili budem quotovat a vznikne podobnej obrazec jako si delal minule pri xjemny session Razz)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
No ja mam tancuju na softpadu s foamem, bydlim v prizemi, takze muzu rusit jedine tak krysy ve sklepe...navic jeste netancuju tak dobre abych na tom stepoval jako nekteri lidi co sem videl na videu. Ale v zari/rijnu se budu stehovat, tam uz je to horsi. je to ve druhem patre a je to nejaky stary barak, staci se tam projit po pokoji a skrin v roho mistnosti zacne vibrovat...to me docela stve protoze nevim jak tam budu provozovat DDR, jeste navic jsou v baraku vetsinou sami duchodci... Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
tak ja jsem nase softy nainstalovala v obyvaku v prizemi... v pokoji na patre bych se mohla propadnout zpatky do prizemi, takze jsem to radsi nezkousela (vzhledem k tomu jak dupe moje sister a ze skacem vetsinou obe). Skakala jsem uz i vecer po desate a sousedi nic nerikali... zatim... (klavir pres tu zed pry slyset je), tak uvidime. Jinak mi ale nedela problem si pri hupsani otevrit okno do ulice (protoze jeste strasne smrdi novotou a navic si jinak pripadam jak v saune)...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
GreenHell DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 6
Citovat
Co skusit asimilovat nějaké průmyslově používané metody. Jako gumové nožičky nebo stání na hrotech. Question

pro inspiraci:
http://www.gmt.gb.com/gmt-productrange.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GreenHellOdeslat soukromou zprávu
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Ja nastesti bydlim v dome, takze nikdoho dupanim nerusim. No a pokud neskacu zrovna neco s BPM kolem 500+ a dostatecnou Voltage, pokousim se nedupat. ( dopadam na spicky)
Vim ze v panelaku by bylo slyset i to, ale tam je slyset uplne vsecho. Takze podle me zadny gomovy nozicky nepomuzou. Jediny co by pomohlo by byla poradna vrstva molitanu, nebo neceho podobnyho mekkyho, ale to by se clovek pak na padu zabil ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
:twistedráda skáču, hlavně kdyz je sousedka nad nama doma:D nejlepsi je ze vzdycky se stavi soused a ne ona..(on je totiz hluchej:D)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
mne sa minule bola suseda stazovat ze o 20:00 uspava decko nech tolko netrieskam :\
tak som podlozil CF molitanom zo stareho ignitionu, trochu by to malo zlepsit. ale kedze nemam skakat po 20:00 uz nemam skoro kedy :\
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Argent DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 02.03.2007
Příspěvky: 1
Citovat
No tak já mám softpad velice krátkou dobu...Bydlím v normálním domě s rodiči a jediný ztížnosti chodí od nich...když skáču víc jak 40minut v kuse tak jim to vadí že se to hrozně nese podlahou,ale hudba jim nevadí.Na tu si ztěžuje moje drahocená sestra.A to většinou začínám skákat o víkendu až tak kolem 11hodiny dopolední...a přes týden je to až navečer a to nikdo není doma...takže všední dny celkem v pohodě a skáču si tak do desíti než přijde zbytek rodiny.No a o víkendu bez problémů od 11-23 hod Very Happy
a když sem to snažil podložit dekou tak mi soft ujel a hodil jsem držku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArgentOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
my skaceme v nasi rodne cajovne jak se nam chce Smile, je to v prizemi, takze pohoda, akorat, protoze jsou tu dute drevene podlahy tak to nesmime moc drtit kdyz jsou zakaznici Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
2 patro Softpád ... vůbec ne nikdo si neztěuje jenom bratr když se chce učit... a po demnou je hluchá stará paní sousedka Cool takže pohoda..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
prizemie (nastastie), softpad.
DDR hrame so Shivanom (cize 2 pady naraz) max. do tej desiatej vecer, cize to je asi pre vsetkych susedov oka, a nemam dojem, zeby to robilo extra hluk (skor tie vibracie citit asi). Hudbu nemame silno pustenu.
Zatial sa iba raz stazovali, ked v ramci nasej Halloweenskej party skakali kamarati, ale to bolo davno po desiatej a boli dost hlucni (zaciatocnici, dost po tom dupali) a celkovo bol vtedy v byte vacsi hluk.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Beee, treti a nejvyssi patro v dome. Jeste donedavna nic, ale pak se vecer stavila pritroubla sousedka zespoda, ze pry jim neco pravidelne klepe do stropu Very Happy . No nic, maji smulu, vetsinou to stejne nejpozdeji 19:30 balim. Spis me pekne stve, ze zrovna oni prijdou kvuli hluku. Bydlime nad nimi a nekdy nevim, jestli nevolat 158, pac nevim, if si delaji poteseni nebo se snazi navzajem zabit. No rychleji nez vysvetlovat ji, co je to pad, tak reknu, ze sem si doma zridil soukrome fitko Very Happy . Tam se taky triska...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
Hmm no tak co se tyce sousedu ...bydlim v sedmym patre v panelaku a dancim na Impactu vetsinou vecer tak od 20:00 treba do 4 do rana XD
a sousedi si nestezovali zatim ,mozna to bude tim ze nedupu a voni uz davno spej .

ale neni nic lepsiho nez si dat par vrazdicek typu Vertex max 300 Onyx a pod Wink a pak za 4 hodky vstavat a jit do skoly .DDD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jak moc rusite sousedy?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)