DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak často hrajete?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Jak často hrajete?
Více než tři hodiny denně
0%
 0%  [ 0 ]
Více než hodinu denně
26%
 26%  [ 6 ]
Každý den méně než hodinu
4%
 4%  [ 1 ]
3-6x týdně
26%
 26%  [ 6 ]
Jednou dvakrát týdně
8%
 8%  [ 2 ]
Méně
8%
 8%  [ 2 ]
Nevim, tak nějak random ,)
26%
 26%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 23

Jak často hrajete?
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Jenom mě tak napadlo, jak často a dlouho hrajete?

Jsem se totiž přistih, že si občas hopsu ráno, sem tam v polední pauze a skoro každý den večír, ale hádám mě to v dohledné době pustí (už kvůli šlachám, achilovkám a tak,))...tak mně jenom zajímalo, jak jsou na tom místní jedenáctkaři bow


Naposledy upravil Almad dne čt, 21.září 2006, 11:00, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Porad, nohama skoro vubec (neni funkcni pad a slibil jsem ze na arkade nebudu moc casto), na klavesnici tak tri hodiny denne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak třeba dnes jsem hrál ve třech vlnách s rovnoměrným odstupem. Dvakrát do vyčerpání, což u mě znamená tak něco okolo 6ti písniček potřetí mě přerušila matka směřující do postele. Přeci jen můj audiosystém není přítelem klidného usínání. Jen pro info, nejsem žádný mistr jedenáctkař, stále mě dokáže místy překvapit i nějaká ta šesťazna, sedmajzna, standart (třeba z ITG - Bouff, Disconnected -Hyper- Mix ... prostě nedávám). Ale musím říct, že mi to postupem času přestává ubližovat. Buď se zoceluji po fyzické stránce, a nebo jsem se naučil ťapat natolik efektivně, aby mě to nepoznamenávalo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jak casto, hmmm, jak se mi chce, kdyz to prijde tak treba denne hodku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Kirara napsal:
Tak třeba dnes jsem hrál ve třech vlnách s rovnoměrným odstupem. Dvakrát do vyčerpání, což u mě znamená tak něco okolo 6ti písniček potřetí mě přerušila matka směřující do postele.


Šest písniček, to je tak půlhoďka?

Kirara napsal:
Jen pro info, nejsem žádný mistr jedenáctkař,


No, ono taky na čem jedeš?

Já jsem teď poprvé dal tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium na C (to je ale vyjímka, jenom se mi Vater Unser líbí, tak jsem si ho vyposlouchal, navíc mi přijde lehčí než čtyřkovej Decisive Battle) a mám dojem, že se přibližuju limitům softpadu, rychlé dvojkroky na jednom mi to nebere, musim hodně zvedat nohu a to je pak už problém (aspoň porovnávám s hardpadem co byl na Moorconu, sice jsem to tam neuměl vůbec, ale nějaké porovnání mám ,))...i když spíš mám co dohánět v reflexech a přenášení váhy fun weirdo

Kirara napsal:
stále mě dokáže místy překvapit i nějaká ta šesťazna, sedmajzna, standart (třeba z ITG - Bouff, Disconnected -Hyper- Mix ... prostě nedávám).


ITG je co? Musim natrénovat Razz

Kirara napsal:
Ale musím říct, že mi to postupem času přestává ubližovat. Buď se zoceluji po fyzické stránce, a nebo jsem se naučil ťapat natolik efektivně, aby mě to nepoznamenávalo.


Doufám, že to mě taky čeká ,)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Jedenástku som ešte nedal, takže nie som kvalifikovaný odpovedať.

Momentálne mám pauzu, počkám, kým sa mi úplne dohojí zranená šľacha.

Inak ale vždy keď mám chuť, tj. tak 4-5 krát do týždňa 30-120 minút (proste si pusť Endless, a keď failneš a ešte chceš, pusť si ďalší, a keď failneš a ešte chceš, ...). Zo začiatku by som doporučoval Endless Light, až to zvládneš hodinu, prejdi na Endless Standard. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
herby napsal:
Inak ale vždy keď mám chuť, tj. tak 4-5 krát do týždňa 30-120 minút (proste si pusť Endless, a keď failneš a ešte chceš, pusť si ďalší, a keď failneš a ešte chceš, ...). Zo začiatku by som doporučoval Endless Light, až to zvládneš hodinu, prejdi na Endless Standard. Smile


To chci, kde se to vybírá? Nějak to v menus nemůžu najít :-]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Almad napsal:
herby napsal:
(proste si pusť Endless, ...)


To chci, kde se to vybírá? Nějak to v menus nemůžu najít :-]


Keď si vyberáš obtiažnosť, prejdi za obrazovku ako keby si chcel ešte viac než Heavy ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
herby napsal:
Keď si vyberáš obtiažnosť, prejdi za obrazovku ako keby si chcel ešte viac než Heavy ...


Super, dík..tolik k mým plánům na večer Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Ja zatim doma nemam pad, takze jedina prilezitost, kdy se moje nohy setkaji s DDR, jsou cony, nebo obcasne navstevy u kamarada pres ulici. Co se tyce klavesnicoveho DDR, venuji se mu dosti nahodne, par songu ve chvili, kdy me prepadne nahla chut (nekdy si dava nacas i par tydnu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mnooo... u me je to tak, ze ja treba o vikendu z toho takrka neslezu... pak mam bolavy kotniky, takze pres tyden na to zas tooolik casu nemam (uz i kvuli ty pitomy skole neutral ) A o vikendu po ranu je to jako skvele protazeni Laughing (jenom pres tyden se neodhodlam kvuli tomu vstavat o hodinu driv Wink )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
3 - 6x tydne jsem dal ja, je totiz u me den, kdy koberecek nezapnu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
//OT
herby napsal:
Keď si vyberáš obtiažnosť, prejdi za obrazovku ako keby si chcel ešte viac než Heavy ...

Jo, dík, to je super mod Smile Budu muset o víkendu si najít čas (teď už musim jít a vůbec během týdne víc než hodinu v kuse úplného volna nemívám), ale je to super Smile (jinak můj první přerušený pokus, mám co pilovat Twisted Evil ).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tyo, jeste par takovych Endless modu a prekonas muj rekord ve vydrzi na padu, jak jsem tak koukala na ten cas =) Ja mam o deset minut vic, tak se snaz, at mam co prekonavat ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Zviratka, ja davam na osmickach tak hodinovky Smile ale je to ulet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jak často hrajete?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)