DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď AKCE SE PRESOUVA - EverStep Release Party
AKCE SE PRESOUVA - EverStep Release Party
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
V radotinske cajovne od 2 hodin odpoledne do pulnoci se bude konat EverStep Release party.

(web everstepu coming soon vicemene => http://everstep.cz )
http://ddrforum.pocitac.com/everstep-t1786.html

web cajovny (misto konani) => http://klubtygr.wz.cz/


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 4.duben 2008, 16:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Dorazila bych rada...snad mi to vyjde, protoze dalsi den mi ma prijet francouz/ka, tak snad nebudu muset zarizovat nic okolo a podari se mi prijit...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Podle kalendare 5. nic nemam, takze se stavim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Ja taky, byt asi budu muset na kratsi dobu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
99% in.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
pred chvili mi bylo sdeleno, ze cajovna je zavrena a tudiz akce se nebude tuto sobotu konat. bude presunuta na jiny termin az se cajovna otevre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
nebo az najdeme nahradni prostory ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Co takhle cajka u kostela na strossmayeraku?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
to je misto pekne, ale nevim jak by se tam veslo nekam DDR a jestli by souhlasili? znas je tam?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tam by se to myslim opravdu neveslo...pokud nemaji nejaky portal do mezidimenzionalniho prostoru
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dejvická čajovna je asi největší čajka v Praze.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Dejvicka ? Ta mi teda nijak extra velka neprijde...ale je pravda, ze tam snesou hodne (spoluzacka tam chodi na srazy potkaniho fora - jakoze si tam vsichni s sebou nosi potkany a tem cajovnikum to nevadu...), tak bys snad prezili i ddr...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Seqoy napsal:
Dejvicka ? Ta mi teda nijak extra velka neprijde...ale je pravda, ze tam snesou hodne (spoluzacka tam chodi na srazy potkaniho fora - jakoze si tam vsichni s sebou nosi potkany a tem cajovnikum to nevadu...), tak bys snad prezili i ddr...


Ta zadní místnost je megavelká a pokud tam zrovna nebude šlapat Sniper nebo Deirh na padu, tak byste se tam mohli i vejít.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
yay, ještě jsem to neprošvih? účastnit se budu velice rád...

mé zkušenosti:
U kostela na Strossmayeráku by místo tuším bylo, ale posledně co jsem tam byl (22.) měli problémy s elektrikou a mají tam obecně naprosto nejnevrlejší obsluhu jakou znám...
Dejvická má v zadu místa hafo, výborné čaje i nečaje, zásuvky, wifi a jsou tam v pohodě...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

AKCE SE PRESOUVA - EverStep Release Party
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)