DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mungyodance - DDR taneční software
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Hmm vyzera to zaujimavo - najma tie 3D arrows Very Happy + nove songy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Dragonia DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.04.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Citovat
Kompletne zkonvertovane songy z MGD2 do ITG

http://akaikage02.free.fr/ je to na dlouhý lokte protože bohužel torrent neexistuje a musí se to stahovat přes prohlížeč nicméně komu se to nechce celé konvertovat může si to stahnout
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DragoniaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Presunuto:

NX-306 napsal:
sice ta vec ma vyjit az 24, ale podle neoficialnich informaci uz je parta vyvolenych pritomna na release party tak uvidme... tesite se?

Xsoft napsal:
Jop, http://ddrforum.pocitac.com/post28421.html#28421
sleduju a odpocitavam to od doby, to to oznamili (ale to bylo jeste T-200 dnu).

Aktualne mi na homepage blika:
8 days until MGD3
(168:32:5Cool

Na youtube jsem vcera nasel jen par videi z vlastni hry (vapada to na Lifebar v podobe 30ti zivotu (missu)). Bohuzel jsem nenasel zadne video ukazujici vlastni themes a intro.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat


Tak prd Sad a ja jim tak veril ze to stihnou.
T-28 dni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Delayed neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
yeah, right Smile)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SHaitan DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.08.2008
Příspěvky: 4
Citovat
stahl jsem si songy z mungyodance a ted si delam programek, ktery mi upravi tu obtiznost...
videl bych to na deleneni deseti a matematicke zaokrouhleni te obtiznosti...
zajima mne, zda je vzdy stejne hlavicka pred obtiznosti, tedy tohle:

#NOTES:
dance-single:
Renard:

nebo muze vypadat i jinak?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SHaitanOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
http://www.stepmania.com/wiki/The_.SM_file_format

Renard je jmeno cloveka, co delal ty kroky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

SHaitan DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.08.2008
Příspěvky: 4
Citovat
super, diky...
zitra to doufam dodelam...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SHaitanOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat


Songlist - http://www.youtube.com/view_play_list?p=17F97245B60601C3
Ma to neco malo pres 3GB.

Mirror se pripravuje ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Fajn, už někdo decryptoval a vyextrahoval songy? ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Doufam ze ne.
Ale kdyz kouknes na stranku tak zjistis, ze budou venku aug-30.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak puvodne jsem si myslela, ze nam vsem vetsinou pujde jen o songy, ale musim rict, ze Mungyo 3 je proste krasne a roztomile a vubec. Paradni grafika (hlavne ta motajici se koule se sipkama u vysledku evo ), background videa. Fakt si s tim hodne vyhrali a jsem z toho dost nadsena.
Skoda jen, ze hre samotne neco chybi (hlavne 2. hrac a moznost hrat vice na presnost).
Na druhou stranu nektere veci ma "navic" - napr. uvadena delka pisnicky; menu, o kterem byste nerekli, ze je to puvodni SM; "I love you baby" (nejen) stepchart na PRO Very Happy ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Xsofte, že budou vydávat songpacky jsem viděl, myslel jsem to spíš pro zajímavost, bo mě dostalo jak u minulé verze to bylo decryptované prakticky v den vydání Smile

Jo když jsem to viděl není to vůbec špatné, odvedli kus skvělé práce, ale... je to zkrátka pořád jiná hra, je o něčem jiném. Hlavně zobrazení výsledků, tj. jen kolik šipek z kolika jsem dal, mě něják neuspokojuje, ani nevím jak velké je okno, takže to nemůžu s ničím poměřit - kdybyste věděli sdělte. Nebaví mě Fail uprostřed songu, vadí mi, když kvůli obtížnější pasáži nemůžu dokončit písničku. Absence druhého hráče to degraduje na "takové to domácí skákání" a to už mě delší dobu nebaví. Tedy né, že nebaví, ale nedonutí mě to všeho nechat a jít skákat. Nepříjemnost je také absence jakéhokoliv nastavení krom ovládání. Aspoň rozlišení by se mohlo někde nastavovat. Ne každý se pustí editovat 'GamePrefs.ini'.
BTW, není zvláštní, že se léčí jeden život po každém úspěšném freezu a jinak až po 50 combo? Trochu zvláštní poměr.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Mungyodance - DDR taneční software
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)