DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Audition - On-line dance battle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
no, na entrance je asi 30 songu, ale "cizich" je maximalne 5. Ted netusim, zas tak moc to nehraju a na
entrance uz nesmim sly


Na free je jich jeste vic a pomer mezi audition a cizimi je vetsi. Ale i tak - zadny extra velky vyber necekej,
za chvili budes poslouchat ty same dokola... sly


Co pridali urcite jsou mody. Je tam na vyber asi 12 modu jen zakladnich a mezi nimi i beat up - maskovany pump it up,
kde jsou normalni UL, UR, L, R, DL, DR sipky (bez horni, stredu a dolni), coz je 1, 3, 4, 6, 7, a 9 na numericke klavesnici.


Nebo maskovany space channel - One-Two party, kde poslouchate cisla a snazite se je zmacknout a spravne.


Nebo story mode (jen nevim jak se k nemu dostat), ktery hraje clovek do urciteho levelu sam s NPCckama
(virtualnima tanecnikama, ktere ridi PC) a musi plnit urcite mise (treba zustat ve hre jako druhy, nebo mit
2x perfect a podobne). Od vyssich levelu si pak prizvava "normalni".


Je tu hodne couple variaci (boys & girls, battle, party, weding apod) takze je z ceho vybirat aspon tak!
Napocitala jsem 28 ruznych single i team modu... vice je tady http://en.wikipedia.org/wiki/Audition_Online
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Vcera jsem hrala neco, ale stejne jako predtim, ani tedka me to nevzalo... fakt me to nebavi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Za to se preci nestrili sly Kazdy jsme jiny a ty ucrite najdes neco, co zas nebude bavit nas sly
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Konecne jsem si donesla par screenu a muzu je sem dat


Tak tohle je pekny screenshot. Zadkladni Choreography mod. Vsichni tancuji
stejnou sestavu a obtiznost, ale podle toho jak spravne potvrdi sipky jejich
tanec "sedi" do rytmu. Kdo se netrefi, chvilku premysli a pak se zase zapoji.
Tohle byla hra s mym zatim nejlepsim score, dostala sem nakonec 461k...





Tohle je Beat-up pro 4 smery, normalni obtiznost. U Beat-upu se hraje spis na missy
nez na presnost, protoze diky lagum a proste Internetu muzete mit umysl presny, ale
zpozdeni klidne vterinu (i vic, pri plnem serveru nebo plne mistnosti). Takze je
to spis o tom, kdo se lepe zorientuje, zjisti spravne poradi jak sipky potvrdit a nemine
beat. Vite jak je divne, kdyz vam letaji sipky ze stran? Na obrazku bohuzel zadne
videt nejsou, protoze se to pri nich moc "fotit" nestiha... Par her mi to trvalo, ale
prisla jsem beatu na chut a bavi me.





Tohle je mod Club dance, kde chvili tancujete sami a ve chvili, kdy vas hra vyzve, vybirate
partnera z protejsku jednou z klaves F1 - F3, potaji. Pokud jste se shodli a vybrali se
navzajem, pokracujete jako Couple a dostavate vice bodu, zvlast pokud je partner dobry
a zvlada lv. 9. Pokud ne, muze vam taky vsechno zkazit. Vyhrava kazdy, kdo na konci
utvori par a nezustane sam. Tenhle mod neni nicim nijak zvlast zajimavy, protoze ani nestihnete
nasbirat 5x srdicko, aby z vas byl oficialni audition par, ale kdyz zrovna nemate kde hrat a
nekdo vas prizve, proc ne.


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak uz se nas tam schazi vic Smile

Rin
Srandista
Kubago
Amalka
MonikaCZ
a jeste jeden nick, ale ted si nevzpomenu ani kdybyste me rozrezali... Tomiko ?

Vetsinou jsme v Czech Dancers mistnosti (Free server).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
kus som dnes hral a zistil som ze beat up mode mi celkom ide (a nejak extra vela schopnych ludi na beat up tam nie je .. vacsina zuteka po jednom songu), nejaky newb ma dokonca obvinil ze cheatujem ^^;
taktiez som si skusil story mode, ale zatial nemam sancu prejst lvl 3 (chce to nejakych cca 380k na choreografii dost rychleho songu a to nezvladam)
kazdopadne este to kus casu potrva kym sa vratim na uroven spred par rokov, na vacsine songov mi velmi nejde presnost Sad
inak IGN uloo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
(asi last post o nejake hre tady). Hraje tady nekde na advanced/professional obtiznost nebo jste vsichni na novice ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SHaitan DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.08.2008
Příspěvky: 4
Citovat
kouknu na to, jak prijdu z prace domu...snad to nebudu tahat moc dlouho...
pokud mne to chytne, tak se pridam ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SHaitanOdeslat soukromou zprávuICQ
singapure
milan0301 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.06.2009
Příspěvky: 3
Citovat
cus, hele hraju siongapurskou verzi, a kliuenta kteryhos ems tahoval mel 2gb tak sem se chtel zeptat jestli by mi nekdo neporadil kde stahnout tu europe. uz me enbavi hrat s vietnamcema Very Happy, predem dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele milan0301Odeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
http://en.alaplaya.net/ Je web evropske verze hry.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
milan0301 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.06.2009
Příspěvky: 3
Citovat
dik, ale tams em uz zaregistrovanej a na nic sem tam neprisel Sad jediny co muzu je si stahnout klienta (1,29GB) audi, a tu uz mam takze fakt envim jak :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele milan0301Odeslat soukromou zprávu
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Vsak ten klient z toho webu, ktery jsem postoval vyse je evropsky, takze ho nainstalujes a mas tam evropske servery. Nevim kde je problem. Mozna se ti to nejak prekryva s tou singapurskou verzi hry. Zkus ji nejdrive kompletne odebrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
milan0301 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.06.2009
Příspěvky: 3
Citovat
no takze vcera se to poprvy rozchodil chtel sem jit do entry.. to nefungovalo a hend mi to hodilo dc a od ty doby kdyz se snazim do hry nalogovat tak mi to vzdycky spadne (dc) nevim no asi se vratim k SEA Smile a vsem ostatnim top taky doporucuju
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele milan0301Odeslat soukromou zprávu
Audition - On-line dance battle
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 9 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)