DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Rhythm Tengoku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
vy ste nejaky rychly, ja sem se zatim zasekl u samuraje (stage 2-2). s tim posunutim ma Xsoft pravdu, na PC ve emulatoru se mi to projevovalo, v emulatoru na PSP ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Já mám dojem, že ten "tutorial" který probíhá na začátku při prvním spuštění (a jde zapnout druhou položkou v menu) má právě na svědomí tu synchronizaci. IMHO to měří průměrný offset, aby to mačkání reagovalo přesně. Pletu se? Pro zajímavost používám Emu VisualBoyAdvance 1.7.2 LINK (stejně jako na PokéMon).
A ne, tydle japonky jenom tleskají na jakési karaoke, nikam nepochodují. Ty pochodující vojáci byli nechutný, protože jsem se nemohl naučit interpretovat povely.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Oka, tak u pochodujicich jeste nejsem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takze .. no, uz vim proc to pisete o tech jap. tanecnicich. Zaspival jsem si asi 50x nez jsem to dal (to ze se ma luskat na ten znak s malou kostivkou, asi vite .. jen to trefit a ze tlasknuti = spatne).

A aby toho nebylo malo, tak jsem z tucnaku udelal spis lumiky Wink (vy taky?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ehm ta vec podivna "tutorial" je test kdy mackate. ukazuje vam to jestli jste napred nebo pozadu. z testu zjistite, ze z emulovane verzu musite byt dve cary napred, aby to zareagovalo presne. (xsoftuv komp)

ad vojaci:

u Acka je tam napsano "zvedat nohy" a u Becka je tam napsano "zarvat". Coz je to co vlastne delate...no ale na tom emulatoru nam to taky zrovna neslo.

tleskajici japonky jsou sranda... don don pon pon, don don, pon pon..^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Pak jsem se asi synchronizoval podvědomě. U vojáků, pochodování mi ještě šlo, i když jsem šel často druhou nohou než všichni ostatní, což téměř veskrze ani nevadí. Horší bylo otáčení hlavy, to jsem nevěděl kdy a kam. Japonky jsou supr - dondo ponpo dondo ponpo don ponpo. Ale nejvtipnější mě zatím přišli ty myši.
Jinak z 3. série, kytičky jsou jednoduchý, tučňáci jsou dost vtipní, velmi se mi líbí ten zajíc bubnující po mořských potvorách, zbytek je dost tricky. S těma trampolínama je to tak, že musíš zmačknout A/B (pro pravého) nebo šipku (pro levého) ve chvíli kdy je liška na vrcholu trajektorie a ona se změní na dítě (a vice versa). Když netrefíš správný čas je z toho hybrid. Musel jsem si u toho přenastavit ovládání, bo mě mátlo, že mám šipky vpravo a A/B vlevo. Nepomohlo ani prohodit ruce, některým pochodům v mozku prostě nerozumím. Další je jak pochodování v první sérii, akorát takové podivné postaičky s hranatýma hlavama a jiné povely.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nakonec jsme tu tranpolinu udelali ve dvou^_^.

japonky se mi libi taky i kdyz po hodnekraty to slyset to bylo uz takove dost na nervy. mysi jsou skvele...ale problem je ze mi to vubec nejde^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
jj myši jsou skvělé. Nejsou ani tak težké jen se musí odhadnout chvíle kdy pustit tlačítko aby vystartovali všechny společně. Je to momentík za tím jak zvednou zadky. Aspoň mě to pomohlo Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
ve dvou ^^ tak to je vytuněnost, lol
a já jsem si tu melodii z japonek teda pozpěvoval celý den ^^

haaa hanari agarebaa (doon doon paan paan dondo paan pan)
haaa aa kansei agaru (doon doon paan paan dondo paan pan)
haaa ninki agareba (doon doon paan paan dondo paan pan)
haa aa kyuuryou agaru (doon doon paan paan dondo paan pan)

matsurida wasshoi! (dondo panpa dondo panpa)
nipponjuuga wasshoi! (doon doon pan)
sore hikkuri kaette - dondo paan pan
haa bonodori (dondo panpa dondo panpa doon paan pan)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
kirara: mam takovy pocit, ze je tam jeste jedna sloka. jinak kam jsi pokrocil dal?

vypada to, ze v Rhythm Tengoku by se taky dala udelat mala soutez^_~. ale na necem kde to bezi v pohode, DSko nebo PSP.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak tak, trampolina je Dolu a Acko (tak nejak to mam ale namapovane, ze macka tlacitka krizem (A vlevo pro holku vpravo a obracene).
Mysi jsou super, kocka taky. Jo jinak jestli jsi tady, tak v menu (kostickova ikonka vlevo) ma mi jednu minuhru, kdy mas oblicej kocky a sipkama, A, B mnoukas. Pekny).


(klepajici se mys, kdyz se netrefite)

Jinak mimo souteze jde udelat treba i:
http://www.bashers.nl/2006/07/ritmegevoel_voor_rhythm_tengoku.php
http://www.nintendo.co.jp/n08/brij/staff/index.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Jo, nepsal jsem to celý ^^ Já jsem dodělal tu 3. sérii, dál pokročím asi až večer.
Jak to chceš hrát na DSku, on má někdo zapisovací cartrigde a to udělátko? Nebo to jde tam dostat přes WiFi do paměti?
Tak mě teď napadá není to na Wii Virtual Console ke stažení? ^^ Zrovna jsem totiž četl článek jak už je tam hafo her a slaví to ohromné úspěchy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
kirara: mozna v ceske republice nikdo nema, ale v zahranici ano. i kdyz to uz odbiham od diskuse.

ad japonci: no aspon se dobre bavi ne?^_^ tohle je docela uchylne, ale proc ne. treba udelat si tleskajici a zpivajici japonky by bylo pekne ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No tak to já zase znám i v ČR Nintendo geeky, ale zase si nemyslím, že by to půjčili.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na DSko jsou normalni memory karty a i emulatory (nemam osobni zkusenost, ale znami to tak delaji). Na Wii to zatim neni, i kdyz Virtual Shop ma uz 100 her (ale to si asi dneska na Doupeti taky cetla co? Wink btw, mam tam prispevek).

Zmulatory na GBA uz jsou i na Symbianu i PDAckach. DSko by nemelo byt vyjimkou. Muzu se i zeptat v klubu, jestli nejaky maji a jaky (emulator GBA na DSku).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rhythm Tengoku
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)