DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Posleme rodicum nejaky videa z FF, aby videli, jak vypadaji lidi, co to jiz rok nepreslo .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
super....sem s tím! clap2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
...no, byt tebou, bal bych se, aby nezmenili svuj postoj z "stejne te to za tyden prejde" na "vidis, TAKHLE dopadnes, to nedopustime!" Very Happy
(kazdopadne jeste videa nikdo nepostnul, ze...xsofte, rin, a vy vsici .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Deirh: no kazdopadne k tomuto by mohla vest nektera videa z funny turnaje Smile
jinak s tim postovanim videi je to takove jake to je a to ze spatne, holt neni ten velkej hosting pro data
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Deirh: xsoft je na GPRS ktere sotva funguje takze od nej videa nebudou. jedine ze by mi je predal osobne a ja je naflakala na svuj server.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Bee_Boo napsal:
Deirh: no kazdopadne k tomuto by mohla vest nektera videa z funny turnaje Smile
jinak s tim postovanim videi je to takove jake to je a to ze spatne, holt neni ten velkej hosting pro data
Rikal kdo? Smile Ne ze bych mel u sebe TB mista, ale nekolik GB nejsou problem ... a prutok je taky problem celkem minimalni.

Edit:
Kdyby nekdo chtel uploadnout vetsi mnozstvi dat, tak je muzu prevzit ve ctvrtek v Praze (nebo do stredy v Brne) na CD/DVD a hodit primo do serveru na GTS (Vinohradska 190, stanice Zelivskeho). Samozrejme mluvime vyhradne o fotkach/videich s DDR tematikou Wink


Naposledy upravil Wejn dne po, 10.červenec 2006, 19:45, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Deirh napsal:
...no, byt tebou, bal bych se, aby nezmenili svuj postoj z "stejne te to za tyden prejde" na "vidis, TAKHLE dopadnes, to nedopustime!" Very Happy

To snad neřeknou Wink Protože takhle nemohu dopadnout.... Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Scarlett: Rok co rok vybojujes FF? to ja kdyz o to ponizene prosila loni, ze na me da Molik bacha tak me servali tak, az to hezky nebylo... ze pry jsem uplne pitoma a hloupa a jak si to predstavuju no... a co se tyce DDR srazu... mam problem aby me pousteli po Praze natoz pryc, takze neboj nejsi na tom zas tak spatne jsou taci, kteri jsou na tom hur (ani nevis jak neskutecne me stve ze jsem to zrovna ja Wink )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
No ja jsem si musel vybojovat i ten jeden den ktery byl podminen hromadou veci jako opulrocni poslusnost prijeti na skolu a dobre znamky... a za to me tam pustily na jeden de... a jsem jim za to i vdecny...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ano ja jsem jim taky vdecna... a za znamky se na me tata zlobi neustale... a to mam na vizo ctyri dvojky, nevim co by chtel...

nicmene abych nebyla zase hodne zla... je fakt ze za ten fialovy prouzek ve vlasech me nezabili... (teda tata me nezabil jen proto, ze mama rekla, ze je to docela pekny) nicmene vysledkem je ze ziju... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Tak já vlastně začala s takovejhlema akcema Hvězdnou Bránou. Stala se ze mě vrátkařka Laughing . Vlastně asi týden před 13rokem života jsem byla prvně na SGsrazu. Pak v roce 2004 což mi bylo nějakejch 13 jsem byla odvezena do Prahy na Pragocon, kde jsme vlastěn prvně viděla DDR. Cool Pak jsme vlastně v roce 2004 byla ještě na FFku pod podmínkou, že mě pohlídá kamarádky mamka. Minulý rok jsem FF jela sama a docela v pohodě. Pak následoval speciál. Letošní FF znáte Laughing Mezitím bylo pár nějakých srazů. Wink /jsem se zas rozkecala/
Doma se to taky dělá tak, že naslibuju a vydoluju hory-doly abych mohla na 12hodin pryč. Bohužel. Mrzí mě to, jsem si jistá, že určité akce bych si užila víc bez tehlech domluvenejch slibů.
Každopádně jezdím a jsem relativně spokojená..teda až na to, že teď není na čem skákat!!!! wub
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mnoo... snad bysme tuhle OT diskuzi mohli opustit... stejne se tim nic nevyresi (teda v mem pripade aspon urcite ne) a je to akorat k vzteku a rozcilovat se muzu doma je zbytecny tim jeste otravovat na foru...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
asi nejak tak no... ti rodice jsou dneska stejne vsichni stejni...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Chtělo by to aby skákali taky! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
ackoli si vzdycky rikam ze se nikdy nikomu nebudu smat kdyz neco neumi... tak v tomhle pripade je to naprosto utopisticka myslenka protoze ode me to oba "zkousely" Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Festival Fantazie 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 10 z 13  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)