DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
citim se na hard ale nevim jestli mtam pojedu na ty dny kdy je hard Very Happy tak se podivam....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Cely Feet of Fame je 7.7.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
a ten je jeste razeny na kategorie??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
DAMNED napsal:
a ten je jeste razeny na kategorie??


Ja ho neorganizuju ale mel by byt.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Alik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.04.2006
Příspěvky: 23
Citovat
zajimalo by me jestli na objektivite dosazenejch vysledku nema vliv jakej kdo pouziva timing. Ja mam na SM nastavenej tusim z itg2, kterej mi prijde tezssi nez je klasickej v SM? Jak to tedy je?

sorry za OT.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlikOdeslat soukromou zprávu
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Alik napsal:
zajimalo by me jestli na objektivite dosazenejch vysledku nema vliv jakej kdo pouziva timing. Ja mam na SM nastavenej tusim z itg2, kterej mi prijde tezssi nez je klasickej v SM? Jak to tedy je?

sorry za OT.
Ono se tak nejak mlcky predpoklada, ze itg songy se hraji s itg themem na itg timing a ddr na ddr timing. Spousta lidi ma kvuli tomu dve instalace SM.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Alik: ale DDR timing obvykle nikdo spravne nastaveny nema.
ITG timing je "jednodussi" v oknech (jsou vetsi rozmezi na ohodnoceni sipky) ale za to je presnejsi (i kdyz mozna to bude tou xsoftovou sesychronizovanou verzi).
DDR vetsina lidi hraje na default, ktery ma spatne casovani.

Avsak je tu jeste jeden problem nebo vice...skladby jsou spatne sesynchronizovane a pak jsou tu odchylky kvuli zvukovce, obrazovce/platnu/etc, konvertoru a padu. jsou lidi kteri to nepoznaji (taky jsem byla jedna z nich) a nekteri, kteri to poznaji. V soucasne dobe me rozhazeny timing hodne stve, protoze si na nej zvykam celkem dlouho a na kazdem pocitaci/padu je jiny.

Asi tak...takze co se objektivity tyce...hm...
proste arkady tu nejsou...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Alik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.04.2006
Příspěvky: 23
Citovat
no ja sem prave narazil na brachove nastaveni na timing, kde sem daval Ska na skladbach, na kterych sem doma nedal ani B. Tak me to tak secvaklo proc je tak "dobrej". Diky za odpovedi.

jooo jeste neco vlastne, kde se daji tyhle timingy ziskat , ale jen ty zarucene. mam na mysly referencni pro DDR,ITG, ITG2 existuje neco takoveho?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlikOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
plus minus zde

Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=654&highlight=timing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Alik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.04.2006
Příspěvky: 23
Citovat
ses skvela to je presne o co mi slo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlikOdeslat soukromou zprávu
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja mam doma 2 soft pady teprve od teto stredy (tedy 5 dni), tancoval sem bud sam na jednom, nebo proti brachovi..nejaky pekny vysledky mam, ale nic zase tak uzasnyho, to by vas asi nezajimalo...ale dneska sem si rekl ze bych mohl zkusit double, po par pokusech a preorientovani se na 2 pady najednou sem dal tento vysledek (v ITG PC demu)...vetsina uzivatelu nad timto vysledkem jiste ohrne nos, ona ta skladba neni tezka, ale je to takovy muj uspech a priste to bude urcite lepsi, slibuju Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Zadny vysledek neni hoden ohrnovani nusu... Wink
nahodou je to velice pekny vysledek a kazdy jednou zacina.....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No vidis, hezke full combo, jen tak dal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Had:

Had napsal:
Prvni unfailed stamdart 7 jsem prekonal sam sebe protoze jsem si rikal ze ruzovou barvu nikdy nepokorim

http://img209.imageshack.us/my.php?image=screen00023mb5.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Není to dávno, co jsem začal s ťapáním. Ve středu jsem učinil první zapnutí za účelem ťapání, moc mi to nešlo, pozítří při druhém zapnutí také nic moc, ale už se tam tak trochu na lepší časy blýsklo. K rapidnímu zlepšení došlo při třetím zapnutí v sobotu na chatě. V neděli jsem si zaťapal, ale neprováděl jsem vylepšování úrovní. Dnes si ještě skočím, abych tak úplně z toho nevyšel.
Ještě zde doložím takový malý test domů: Na chatě se to bude provozovat nejlépe, pod obytnou místností je sklep a podlaha je tak pevná, že by i tank na ni mohl stát. V paneláku doma, snad to půjde. U dědy v cihláku ze 60. let se to skoro provozovat nedá, nanejvýš nízké obtížnosti, jinak dojde k zemětřesení.
--------------
Dodatek: Strčil jsem si pod kobereček karimatku. Hned se tím změnily vlastnosti. Takže abych znovu zjistil, jak se to kde dá provozovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 30 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)