DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung napsal:
prezity nejake ty NM z PIU Pro a to devitky (tech bylo vice) a desitky (Come to me).

zjistila jsem jake to je hrat bez kysliku ve svalech a premyslela jsem jestli chytnu driv krec nebo se driv udusim. = dychani pri pohybu a okyslicovani je dulezitym faktorem, aby se clovek neznicil.


Surprised
Proc to delas?
Nebo respektive mas nejake rozumne vysvetleni, proc mas potize s okyslicovanim nebo snad dychanim?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Centime napsal:

Nebo respektive mas nejake rozumne vysvetleni, proc mas potize s okyslicovanim nebo snad dychanim?


Dej si tak 5x-10x za sebou bez prestavky Max300 na Heavy a uvidis jak se ti bude dychat a okyslicovat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tomu jako rozumim, jenom zas mi nejde proc teda sts v tomto nema nejaky "pud sebezachovy". Vim, ze pokud chce byt clovek v necem dobry, je vsechno tezke...jen nevim, jestli to ma tak vysokou cenu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
mela jsem predtim alergickou reakci jestli to chcete vedet. nemam problem odehrat 10x max300 a mit problem s dychanim^_~.

proc to delam? protoze dalsi moznost kdy si vubec budu moct zahrat jeden song mozna bude pristi tyden a to si nezahraju ani tak jak bych si prala a nezahraju si mozna ani to zatracene ITGcko, ktere bych mela hrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Out of the dark hard - double star
liquid moon hard - double star

mozna to neni tak kouzelne, ale v posledni dobe co jsem hrala osmitlapky jsem dostavala prumerne skore 96 takze tyhle dva songy co nehraju me prekvapily, ze jsem na nich dala pres 98%. Mary-chan to radost sice neudelalo ale me relativne ano. treba v te kvalifikaci neskoncim tak katastrofalne jak jsem si myslela, ale treba ano....porad moje skore na hard bar/no bar je takove dost divne...

hotn hard - 95%
dawn expert 96.77%
hillbilly hardcore double hard - hvezdiska! ^_~

----------------------------
vcera jsem hrala Supernovu a musim rict, ze to co jsem dala snadno v Americke verzi me ted hooodne trapi v JP verzi....aaargh.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
stav: bez snidane, s podivnym kotnikem (zavazany obinadlem)

28.9.2008

the beginning 78% no bar
fly high hvezdicka! no bar
dreams come true nebo wth jak se to jmenuje... no lepsi skore nez pred tim..
space crazy girl - double star
no.1 nation - HVEZDA! yay!

hardy vseobecne - blbe skore
experti - nad 92 a vys (krome the beginning a disconnected neco)

zkusim odpoledne double pokud noha dovoli a pokud moje nalada dovoli. teda jako proste lamim^_^. ani nevydrzim ted dat jednu jedenactku...za to full combo do te doby nez se zacnu dusit skvele...uz se fakt chci videt na turnaji.

sakra mary se zlepsila dvakrat....aargh.

29.9.2008
disconnected disco - 95% ozkouseno asi petkrat....je to FUJ FUJ FUJ song
xuxa - 90% fiiha
charlene - 93% nic moc ehm ehm nejake to missy
lemmings on the run.... zacinam souhlasit se centime na tom nejde dat hvezdicka.. (95%)
we know what to do - HVEZDISKA dalsi do sbirky... je to teda hnusne fialove
utopia - no je to utopia...skore zadne zlepseni at bar nebo no bar...proste 80% s barem jsem to dala s barely^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Poprosil bych jestli by jsi tu nedala screen z Xuxy a ze Charlene.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ehm teda jako charlene 93% screenshot stoprocentne nemam, protoze to davam bezne. ale ze xuxy mozna mam protoze me to prekvapilo jako skore. Ale automaticky nepredpokladej, ze mam screeny.

kouknu po tech screenech az se dostane ke sve flashce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
4/3/2008

po dlouhe dobe jsem se odhodlala zahrat si par desitek mezi nimi cryosleep, wanna do, remember december, hybrid, bouff...etc.


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jeste jsem zapomela na tohle (koukla jsem zpet na davnou challenge a je v ni Xuxa na 8 excellentu a mene). takze nakonec jsem se vesla!

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Hmm, ajo vono tam fakt bylo 8... congrats. Hmm, asi bych mel vymyslet neco dalsiho, co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
proc ne? challenge mi nejak skoro dosly^_~ az na Warp 8xm a FAXX. jedno lepsi nez druhe.

vypada to, ze screeny se nejak minuli audienci tak se asi priste snazit nebudu. (krome teda challenges, uvidime podle nalady)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
spis jde oto ze uz z tech nahledu se da zjistit co jsi hrala, ze to bylo na experta a procenta jdou taky precist, mozna proto to nikdo neoteviral Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
yzergin: ano, ocividne vidim, ze se sem nejaci lidickove koukli a vcera kdyz jsem to psala tak vseho vsudy deset. spis jde asi o to, ze ty screeny sem vubec davat nebudu.

zvlast kdyz jsem dam screeny kvuli nekomu tak by se mohl treba ukazat a neco rict, protoze tohle nedelam normalne. me staci vysledek videt, pripadne ulozit, ale to je asi tak vse, co se screenama delam.

mam chut si zase zahrat^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
jinak ta slibena challenge:
1) umisti se na stupnich vitezu na EC
2) privez domu jeden Impact Arcade

good luck
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)