DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takze, mam zakladovou desku z 18mm drevotrisky, tenci sem v baumaxu nesehnal. Linoleum obycejny je nesehnatelny, nejaky takovy podlahovy krytiny cca3mm jsou (ale takovy mekky) takze ten jeden milimetr nemam (kde sehnat) vrtuy 15mm se nevyrabi, takze mam vruty se zapustenou hlavou 4,5x16 mm. Tu tlustou hlinikovou folii snad seberu ve ferone ... taky neco shanet, jak ja nesnasim hypermarkety Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Lidi vy z toho naděláte.
Dřevotříska Bauhaus 12mm. tlusčí je zbytečný a moc těžký na přenášení.
Plech Ferona pozink 1mm
Koberce, lina najít jakoukoli prodejnu a mají tam i zbytky.
lino 1mm tlusčí v žádném případě nebylo by to citlivý.
Šroubky jsou asi 16mm dlouhý na tom zas tak nezáleží z druhý strany sme je stejně uřezávali.
Jo a podobnej alobal měli v Bauhausu v zahradě. (Na grillování prasat) Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Charlie_CZ napsal:
Lidi vy z toho naděláte.
Dřevotříska Bauhaus 12mm. tlusčí je zbytečný a moc těžký na přenášení.
Plech Ferona pozink 1mm
Koberce, lina najít jakoukoli prodejnu a mají tam i zbytky.
lino 1mm tlusčí v žádném případě nebylo by to citlivý.
Šroubky jsou asi 16mm dlouhý na tom zas tak nezáleží z druhý strany sme je stejně uřezávali.
Jo a podobnej alobal měli v Bauhausu v zahradě. (Na grillování prasat) Laughing


No jasne ! Alobal na peceni, ze me to nenapadlo hned.. sem ale trubka Very Happy

Kazdopadne Hlinikovou folii uz jsem objednal ve Ferone, v obchode ji normalne nemeli...
No zitra jedeme na spanilou jizdu s kamaradem - Bauhaus (11 desek), Ferona (13 Duralu, podle ceny.. kdyztak pozink)... no a potom kralovstvi kobercu pro zbytek lina - nebudeme to delat z celejchkusu ale lepit z odrezku..

jinak



Jelikoz jsem ale pouzil alobal, tak by me zajimalo za jak dlouho se znici a jakym zpusobem se znici (ze by se proslapal to mi neprijde. spis roztrhal vlivem ohybani desky)[/img]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jsem prisel z 8. patra, pokousime (teda spise pepa.r se pokousi) udelat hardpad, ja ho pak jen testuju. Tatim dobry .. drevotriska, alobal, lina, plech, rozbrakovanej gamepad .. dokonce to zelezo nemame ani probrtany, jen tak tam lezi a bylo pekne spinavi. No musim rict ze citlivost zatim neni optimalni. Ono to skoro 2mm tlusty lino udela svoje. Taky jsme trochu zvetsily diry na sipky (obrys hrnce nahratil obrys panvicky). Uvidime jak to bude pokracovat dal.
Az pojede internet, zkusim postnout nejaky fotky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop, na ty odrezky jsem nakonec taky prisel :oops: preci jen to vyjde ponekud levneji. Jeste poreferuju ceny az budu doma. i kdyz to asi nebude ani nutne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
citace:
No jasne ! Alobal na peceni, ze me to nenapadlo hned.. sem ale trubka Very Happy


Ten na ty prasata je tlusčí než obyčejnej na pečení doma.
Celý lino na jeden pad vyšlo asi na 60Kč (zanedbatelná položka v celém padu). 2mm lino je opravdu tlustý taky sme to zkoušeli. Ani plech víc jak 1mm nekupovat. Pokud to bude pozink, tak by se neměl ani prošlápnout.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vcera jsem byl v baumarktu kde jsem zakoupil:
Vruty 4,5x16mm se zapustenou hlavou balicek 30ks za cca 30,-
chemopren extrem plechovku 0,5kg za cca 100,-
Patex zesilenou izolepu Wink prekvapeni vecera 25m za 169,-
A nechal urezat drevotriskovou desku 850x950x18 (tenci nemeli) za 139,-
A po dovezeni na pokoj jsem zbytek dne plodne stravil marnym shanenim lina po Krpoli a prilehlem okoli ...
Den druhy (dnesek 30.9.05)
1mm lino snad v zadnym kobercove zamerenym obchode co jich v brne je nemaji, (vcera doslo, PRIZNEJTE SE KDO HO VYKOUPIL!!!)
Quest za plechem byl taky porod Very Happy
dorazil jsem do brnenske ferony (velka videnskej exit (ale ne ta uplne vzaaadu)) tam mi rekli ze mi daji desku 1x2metry a rezat nebudou a poslali me do *censored* a pak nejakeho ALMS kterej je jeste dal smerem na viden. Dorazil jsem do ALMS kde mi rekli totez co ve ferone ale byli slusni, budiz jim to ke cti. Vcelku zoufale jsem se vydal zpatky do mesta a do te Ferony co je za hlavakem, tam me nejdriv ztepali co jim tam lezu, a kdyz zjistili ze nechci krast tak se zacali chovat slusne (byl jsem tam nekolikrat a jeste se mi to nestalo :evil: ) mno tam z nich vypadlo ze mi plech prodaji, nastrihaji, ale musim vzit celou tabuli 1x2metry (dural proste nevedou takze pozink) nechal jsem si strihnout 2x 840x840x1 a odrezky jsem taky zabavil, cela deska 2000x1000x1 Pozink stala 540,- + 30,- dva strihy. Cele bylo jeste vypecene tim, ze toho jsem dosahl okolo jedenacte a ve dvanact jsem mel zkousku ... latku jsem nevidel, ale plech mam Very Happy
Vsecko jsem zapakova dovalil to na koleje a izolepou zakoupenou v baumarktu jsem z toho udelal kompaktni obludnost vhodnou pro prevoz vlakem Very Happy
Lino nemam, budu dale zitra shanet v sumperku Very Happy treba maji lepsi zasoby nez v brne

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
No my jsme si s kamarádem taky užili..

To staré 120 narvat 11 desek dřevotřísky a 13 desek pozinku byl docela porod..
Tlustčí alobal - opět se mi stalo to co v úterý - koukali na mě jako na blbce cože to po nich chci (o alobalu na grilování pečení nikdy neslyšeli..), takže to holt řeší obyčejný alobal - jsem zvédavej, jak dlouho to vydrží..

No a ve Feroně to byla taky legrace.. absolvovat proceduru s vážením.. potom zjistit že dural je o 3 stovky dražší než pozink.. jeden střih že stojí 35 korun..
Byla to legrace, zaplatili jsme 13 střihů (což bylo akorát rozstřižení desek + něco málo) a když nám to potom ten člověk dostříhal, tak řekl hezky česky "nějak se domluvíme, pojďte sem..", tak jsme šli za hydraulickou váhu a domluvili se Laughing takže jsme hezky ušetřili 4 kilča..

A lino někteŕí budou přidělávat normálně šroubkama, ale to se uvidí po sobotě, podám report..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop jop, ferona je taky zavod, v brne na me i na ten dural i na tu hlinikovou folii koukali jak na vola ... Sad
tak jsem rikal milimetr pozink no a zbytek znas Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Filip-san napsal:
No my jsme si s kamarádem taky užili..

To staré 120 narvat 11 desek dřevotřísky a 13 desek pozinku byl docela porod..

blahopreji k narozeni Smile
Filip-san napsal:

Tlustčí alobal - opět se mi stalo to co v úterý - koukali na mě jako na blbce cože to po nich chci (o alobalu na grilování pečení nikdy neslyšeli..), takže to holt řeší obyčejný alobal - jsem zvédavej, jak dlouho to vydrží..

vydrzi asi tak 4 mesice (zatez prumerne 1h denne)
na desce se deje to, ze alobal po malinkych castech ulpiva na slapaci desce (dural). vytvareji se takove prouzky bez alobalu a tim padem se vodiva cesta od mista dotyku k dratku neustale prodluzuje a zuzuje a tim roste odpor Sad
takze to pak vypada tak, ze nekdy reaguje na dotyk, nekdy ne, kdyz se dupne silneji tak skoro vzdycky, a pak jeste silneji a jeste .....

oprava tohoto trva docela dlouho (vsechno lepeni trva podstatnou cast stavby a nejde urychlit) a nejde casto opakovat (odhaduji) - tloustka roste a 1 mm je hranice

no proste to neradim

Filip-san napsal:

No a ve Feroně to byla taky legrace.. absolvovat proceduru s vážením.. potom zjistit že dural je o 3 stovky dražší než pozink.. jeden střih že stojí 35 korun..

dural drazsi je, ale podle me se vyplati. kombinace dural+silny alobal znamena totiz nulovou udrzbu. takze TCO vyjde min.

preji uspesnou stavbu

Trin
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Tak to vypada, zze potrebuju nekoho, aby mi ten tlustej alobal donesl na stavbu, ja jsem ho proste nesehnal a nevim kde ho sehnat a popravde uz toho mam docela dost...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ten tlustej alobal jsem dnes koupil 10mx60cm v domaci dilne, je to folie ALUFIX na grilovani prasatek Wink za 66,-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Trin byl tak hodný že se podíval na netu a.. pokud budete někdo příště hledat Al folii, tak zkuste

http://www.keramet.cz/folie.html
http://www.alfun.cz/sortiment.htm?menu=hlinik
http://www.pemi.cz/cenik.asp?SubkatID=om

Určitě se toho dá nají víc, jenom to chce hledat.. no a to třeba já neumím :cry:

Hodně štěstí do vašeho stavění, já jsi to jdu odbýt zítra
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

BAcha
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
POZOr...osobně vím od Trina, že alobal se po několika dnech vždy produpe a musí se vyměnit....a jako kontakt ho nedoporučil..ale řikal něco o koncovkách nebo spojničkách...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Re: BAcha
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Hexeus napsal:
POZOr...osobně vím od Trina, že alobal se po několika dnech vždy produpe a musí se vyměnit....a jako kontakt ho nedoporučil..ale řikal něco o koncovkách nebo spojničkách...

Jojo, už jsme koupili dostatek vhodného materiálu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)