DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
pokud tvuj dalsi prispevek nebude obsahovat fotky .. tak ho smazu. uz chceme ty fotky ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
OK .. OK ..
mas je mit: http://gargamel.superhosting.cz/ddr/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takze mam na konte dalsi dwa hardpady, jeste tri jsou ve fronte ... na pajeni jsem si musel prizvat profesionaly Smile (domo arigato gozaimasu Bratre Smile) byl to docela masakr, a tak, fotky dodam zitra rano az budu provozuschopen Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tak ještě ten můj - verze I
VW DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.02.2006
Příspěvky: 4
Citovat
Kompletní článek o stavbě je na mých stránkých: http://www.wagsoft.cz/view.php?cisloclanku=2006021601
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele VWOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Muzu taky nabidnout svuj navod??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
DAMNED napsal:
Muzu taky nabidnout svuj navod??

samosebne, nove neotrele napady se ceni Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
OK ale dokumentace bude trvat tech nekolik par dnu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
DAMNED napsal:
OK ale dokumentace bude trvat tech nekolik par dnu

Newadi Smile nespechame Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Savannah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 25.06.2006
Příspěvky: 5
Citovat
Ahoj, můžu mít takový laický dotaz?

chápu to dobře, že game pad při výrobě hardpadu je vlastně jenom nějaká součástka, která splňuje že

1. má USB výstup do PC
a 2. vede z ní jeden zemnící kabel a tak 10 dalších drátků, které když se spojí se zemnícim kabelem, tak pošlou do PC signál, že bylo zmáčknuto nějaké tlačítko? (obvykle vyvedených jako UTP)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SavannahOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Zdravim,
tak take budu stavet vlastni pad a chtel jsem se zeptat, zda byste volili spise pozink nebo nerez. Nerez je pry lepsi, jenze zase na nej nenapajim kontakty. Eventuelne nejaka rada ohledne pripojeni kontaktu kvalitne a bez pajeni by se taky hodila :) Diky moc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Reaver.man napsal:
Zdravim,
tak take budu stavet vlastni pad a chtel jsem se zeptat, zda byste volili spise pozink nebo nerez. Nerez je pry lepsi, jenze zase na nej nenapajim kontakty. Eventuelne nejaka rada ohledne pripojeni kontaktu kvalitne a bez pajeni by se taky hodila Smile Diky moc.

Nerez ma docela dobrou mez pruznosti, takze na vrchni desku se podle me hodi (ale jeste jsem zadny takovy nedelal).
Pokud jde o pripojeni kontaktu, staci pevne pritisknout treba izolepou, ale to casem koroduje a zvysuje odpor. Takze dolu pozink (napajet) a nahoru treba ten nerez.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Trin napsal:

Nerez ma docela dobrou mez pruznosti, takze na vrchni desku se podle me hodi (ale jeste jsem zadny takovy nedelal).
Pokud jde o pripojeni kontaktu, staci pevne pritisknout treba izolepou, ale to casem koroduje a zvysuje odpor. Takze dolu pozink (napajet) a nahoru treba ten nerez.


Diky za radu, pres tyden budu shanet material a o vikendu budeme s kamosem stavet, tak pak dodam fotky, komentare a otazky :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Tak, ve stredu mi dovezou pozink plechy, i se strihem stoji jedna sada (zem + 6 kontaktu) 360Kc, coz je myslim docela fajn. Pro pripadne zajemce z meho okoli - mam to od Ferostavu Kolin. Zitra budu shanet takove ty mensi kraviny jako kobercovku a kabely, gamepad uz mam taky objednany (jiz drive rozebiraneho Geniuse). Rozhodl jsem se upustit od chemoprenu (jak to delal Gargamel) a radeji budu vse vrtat. Asi jsem divnej, ale tesim se na tu praci a jeste vic asi na ten vysledek :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tess DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.07.2006
Příspěvky: 3
Citovat
Dotaz: vy co stříkáte šipky šipka doprava čím stříkáte šipky? Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TessOdeslat soukromou zprávu
Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 7 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)