DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
tak jsem se i ja konecne pustil do vyroby padu : o )
vetsinu materialu uz mam a ted uz jen resim:
1) co pouzit na kontakty (je ten alobal vazne tak spatny?)
2) jaky plech - kupuju v Brne a tady dural nevedou tak vaham vaham co dal; cemu se mam urcite vyhnout?
3) problem do budouca ale preci jen problem - na kolika mistech sroubovat?

mno tot zatim vse : o ) btw. prvni kousek padu uz mam ;o) http://gargamel.superhosting.cz/ddr/


Naposledy upravil Gargamel dne čt, 21.červenec 2005, 14:04, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takzeee
1, alobal obycejny urcite ne, kdyz uz tak na grilovani prasatek Wink ale doporucil bych normalne pozink co nejtenci, nechat si ho nastrihat, ja jsem koupil u nas desku 2000x1000x0,55 za 270,- a 100,- za nastrihani na hromadu ctverecku 250x250x0,55 Smile
2, V brne vedou dural, ve velke ferone v modricich, ale prodaji ti jen 2000x1000 za nejakych 1200,- a nenastrihaji ho ... takze problem, v male ferone za nadrazim si kup pozink 1mm tloustku, tam ti ho i strihnou
3, sroubovat na 16ti mistech:
x x x x
x x x x
x x x x
x x x x
v ramci lepciho toho tamtoho, za par korun koupis karosarsky podlozky a vruty s zapustenou hlavou a je to krasa Smile

:EDIT:
tady je par fotek toho co se stane s alobalem (to cerny je takovej prasek alobalovej jemnounkej) a to to byl alobal na prasatka Wink




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
wow tak to me dostatecne odradilo : o )
mozna pouziju na kontakty zbytky toho 1mm plechu .. uvidime az to dotahnu dom - ted jedu do Ferony


Naposledy upravil Gargamel dne čt, 21.červenec 2005, 9:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
/me se prave rozhodl ze se na alobal vykasle a pocka si na plechy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ooo jak jsem mocny, takovy vliv na lidi Very Happy j/k
prave jsem rozebral svuj pad a seskrabavam alobal a pripravuju implantaci plechu (moc dolu nejde, asi plechy prilepim primo na alobal) jen jeste nemam vykoumany jak na ten plech priplacnu kontakty, reseni s izolepou se mi prilis nexce Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
kde mi nastříhají plech? ve Feroně chtěj děsný prachy a malý střihy mi prostě odmítli

Edit:

a můžete mi někdo říct jaxe vám podařilo něco napájet na tu desku gamepadu??? např. takový buttonek číslo 4 musel být úžasný ....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Gargamel napsal:

a můžete mi někdo říct jaxe vám podařilo něco napájet na tu desku gamepadu??? např. takový buttonek číslo 4 musel být úžasný ....

Jen si to zkus, jde to docela snadno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takzeee podruhe dneska:
DOKOPAL a to doslova, jsem se k dobudovani upgradu na stavajici hardpad - kontakty vymeneny za desky a pridana povrchova uprava (lino vymeneno za zatezak) a tady jsou fotky:
Arrow Devet aktivnich ploch - supports snad vsecko Wink mimo PARA a takovych ujetosti jako PNM.
Povsimnete si zprasenych dratu, kontakt s deskama je resen pritlacenim izolepou z boku 0,55ky plechu (neosvedcilo se a proto predelano shora do rohu)

Arrow Krasny rudy koberecek Wink

Arrow Vyloupl jsem zavity a proto nastoupila mechanizace - hodinovej epoxid



Arrow Po dvou rozebranich, testovani a pajeni vysledny mazlik Smile (jeste ho ceka kosmeticka uprava v podobe koberce hraniciciho sipky)

Arrow A takhle vypada s Pump It Up!

Jen se mi zatim nepodarilo rozjet technomotion, pise to cosi o nepovolenych stylech

Timto bych chtel podekovat Trinovi za poskytnuti know how Wink a vsem ostatnim za pripominky Smile

Gargamel: strihani musis k nejakymu klempirovi, ve Ferone jsou pekni ****** tam si uctujou nehorazny prachy a pajeni, to je kapitola sama pro sebe, za to moje by me musel kazdej elektrikar zastrelit, vykuchat, prejet Buickem a povesit na nejblizsi strom Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
Bee_Boo: tak takovej pad snad jednou taky budu mit : o D
jen dotaz proc si ty draty k tomu plechu nepripajel? jen z lenosti? a jak si to teda vyresil?? nak mi to ted nedochazi? strcil si ty draty pod ten plech?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pajeni - neni to dost pevny na to jak je to tam namahany, draty jsou nad plechem, od horni desky oddeleny izolepou Wink pajenim by mi vznikly bobule (neumim to)
jeste musim nejak vychytat zakryti tech vrutu, koukaji asi 2 mm nad tu podlozku karosarskou :/ coz je uz docela dost, a nemam doma ponk ani nic do ceho bych ty podlozky upnul a zvetsil vrtackou diry, takze to asi budu zakryvat kobercem, takovym hnedym zatezakem a zaroven udela prechody mezi tlacitkama
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jak velkie jsou ty plechove kontakty ? Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
250x250x0,55 je to voleno s ohledem na strihani z 2000x1000x0,55 plechu aby nebyly zadny zbytky a zbytecny strihy, a celkem to staci, jak vidis tak mezery jsou celkem male a citlivost hooodne dobra, dal jsem na tom Sweeta na Acko (predtim ani nahodou, u chaosu mi softpad nebral poskoky na jedne sipce ^^; )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo : nice, chlape ses sikovnej vypada to jako Cobalt Smile Akorat by me zajimalo v cem na tom tapes ... ty srouby asi moc barefoot/ponozky nedovolujou (ja na svych softech uz totiz tapu skoro 2 mesice a musim zaklepat ze fungujou perfektne - zatim ... a tak asi budu potom delat taky vyrobu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takze, vsimnete si ze zacinam podezrele message slovem takze. Smile
Takze, takze:
udelal jsem modela v CADu a par hnusnejch renderu, kdo bude chtit tak muzu poslat DWGcko
Cele komplet, barvy - Modra - draty, Cervena - koberec, Drevo - Drevotriska, Chrome(seda) - srouby a kontakty, Bezova - linoleum

Se stripnutyma sroubama a kobercem

Bez zemnici desky

Detail vedeni dratu


WerK: diky Very Happy prave ze ty srouby necouhaji az tak, normalne na tom tapu v ponozkach Wink ale asi ty srouby jeste necim zakryju, asi dalsim zatezakem jine barvy Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Abych to tu neprestal plnit wobrazkama tak jsem dodelal posledni kosmeticke upravy k memu BeeTechu Smile
Na karosarske podlozky jsem vystrihl a sekundovym lepidlem znacky Patex prilepil kolecka zatezaku (byl jsem linej vystrihavat z hnedeho pruhy a vyholovat stejne siroke pruhy do cerveneho)
takze zde:
Los bordelos pri pracos

Vzorek

Castecne pokryto


Finalni vypotvor, rohove nezakryvam Smile

Tak a to je tak v kostce vse, snad prestanu upgradovat a spamovat, aspon do zitra, snad sezenu druhou desku a pustim se do stavby druheho stejneho Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)