DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Návody na výrobu vlastního hardpadu
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Pokud někde na 'netu objevíte návod na výrobu hardpadu, tak šup sem s ním Smile

Díky!

Takže do začátku:
Arrow DDRHomePad
Arrow - totéž německy a s metrickými rozměry
Arrow - anebo s Idea
Arrow RipTide's pad, včetně instruktážního videa
Arrow Hardwood pad - celodřevěný hardpad
Arrow Trinův pad - původní česká konstrukce
Arrow Franken Pad - z tuhého papíru
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Něco jsem našel ještě tady:
Arrow http://www.bemanistyle.com/tutorials.php
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Tak jsem se po pražském Pragoconu 2005 rozhodl, že také oslovím pár přátel a vrhneme se do zábavy zvané DDR. Jako první jsme se pustili do výroby padu. No a naše počínání si můžete prohlédnout zde:
http://sg.mysteria.cz/DDR/index.html
Ještě tam není zachyceno pár fotek z doladění a dokončení, ale nebojte určitě budou, protože nás v sobotu a v neděli čeká výroba dalších tří.


Naposledy upravil Charlie_CZ dne čt, 10.březen 2005, 23:59, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak to je naprosto dokonaleee Twisted Evil Nechete jeden vyrobit i me ?
Jeden hard mam sice objednany original, ale na to kolik lidicek u nas tape na vyrobu druheho vlastniho dojde ...

Napis co si pouzil za material prosim :wink:


Naposledy upravil molik dne čt, 10.březen 2005, 10:00, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Chlape tebe musi rodina milovat, v obyvaku rezat drevotrisku, byt s vysavacem Laughing btw. ten material oddelovaci mas co? me to prijde jak jen takovej ten spodek od koberce jest tak?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jsem si doprohlidl obrazky a asi te navstivim s morovou ranou Smile) to se to pracuje kdyz mas takovy vybaveni, a dorazil jsi me s tim projektorem ...
mimochodem, kolikatka je ten nulovej horni plech? a kolikatka zakladni deska a jaky sroubecky (vruty) jsi tam dal? ^__^; a je ta deska dural? Wink
a .. a ... az me neco napadne tak se zase zeptam Razz zespodu mas taky koberec, tam jsem uvazoval o tom ze tam dam takovy ty spuntiky proti posunuti, jak funguje ten koberec??? nepluje ti to po podlaze??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
To je otázek a tak najednou. Laughing Naštěstí to nebylo u mě, ale u kámoše. Ono se to nezdálo, ale prach už tam byl. Pár dní předtím se tam dodělala kuchyň. Jinak ten oddělovací materiál je 1mm lino a ten plech je 1mm pozink. Je tvrdej, tak se tak snadno nezničí prošlápnutím. V sobotu budeme dělat další tři, takže přibydou fotky a uděláme přesný návod s popisem i s cenama materiálu. Trošku jsme pak změnili i průměr výřezů v linu.


Naposledy upravil Charlie_CZ dne pá, 11.březen 2005, 0:00, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jj, ja mam ted nachystanou zakladni desku na vlastni hardpad a pristi tyden nakoupim dalsi material a taky udelam nejaky fotky ze stavby. Btw. opravdu veris tomu alobalu???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Bee_Boo napsal:
Jj, ja mam ted nachystanou zakladni desku na vlastni hardpad a pristi tyden nakoupim dalsi material a taky udelam nejaky fotky ze stavby. Btw. opravdu veris tomu alobalu???


No věřim. Co by se s nim taky mohlo stát. Dávají ho tam téměř všichni. je přilepenej a téměř jako zrcadlo a že by se tim plechem prorazil se mi nezdá. Jo jen tak pro upřesnění není to ten slabej kuchyňskej, ale alobal na vzduchotechniku. Je poměrně tvrdší. Najdeš ho ve stavebninách. :wink: Laughing Můj patent. Cool Ale asi by bylo lepší počkat si na návod a přesný popis materiálu. :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
a to ja si zase raaad pockam Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Anonymní

Citovat
Charlie_CZ napsal:

No věřim. Co by se s nim taky mohlo stát. Dávají ho tam téměř všichni. je přilepenej a téměř jako zrcadlo a že by se tim plechem prorazil se mi nezdá. Jo jen tak pro upřesnění není to ten slabej kuchyňskej, ale alobal na vzduchotechniku. Je poměrně tvrdší. Najdeš ho ve stavebninách. :wink: Laughing Můj patent. Cool Ale asi by bylo lepší počkat si na návod a přesný popis materiálu. :oops:


diky za tip na alobal ve stavebninach, to by fakt mohlo vydrzet (kuchynskej jsem proslapal).
ten pozink je ocel, nebo cerna? jestli cerna, doporucuji neco pruznejsiho, jinak asi tak za tri-ctyri mesice budete menit.

.... ale jak my priznivci DDR rikame "nemusi prset, jen kdyz kape ..."

a mezi nami, tady se chysta poradnej slejvak.

vsem zlatym ceskym rucickam zdar

Trin
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Tak po tvrdé práci máme hotové již čtyři hardpady. Byla trošku doplněna galerie, tak se můžete podívat.
http://web01.kvalitne.cz/ddr/index.html
Použité materiály:
- standartní dřevotříska 12mm
- rozmotané UTP kabely
- hliníková fólie na vzduchotechniku (tlustý alobal)
- linoleum 1mm
- plech pozink (je velmi tvrdý nevytahuje se při dupání 1mm)
- koberec (vzor dle libosti, ovšem nejlépe je použít vysokozátěžový netřepí se)
- chemopren
- šroubky délka 15mm
- gamepad (libovolný alespoň se 6ti tlačítky, aby měly společné uzemění)

Ještě zbývá dodělat směrovky tak nějaké fotky ještě budou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Charlie_CZ napsal:
Tak po tvrdé práci máme hotové již čtyři hardpady.
- šroubky délka 15mm


Prosimte, tohle presne me zajima...

Jakou diru (prumer) si vrtal do toho plechu ?

A vrtal jsi i do drevotrisky nebo jsi do ni rovnou srouboval ?

a taky by me zajimalo jaky prumer maji cca ty sroubky - jde mi o to, jestli ta dira v plechy by nemela byt vetsi jak samotny sroubek (mam dojem ze jsem o tom na tomto foru cetl..) diky

Kdytak by bodly nejake detaily
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Charlie_CZ napsal:
Tak po tvrdé práci máme hotové již čtyři hardpady..

Hm mozna to zni jako prkotina, ale pouzil si puvodni kabel od gamepadu a nebo si upravoval jeho delku. (pokud si nechal puvodni kolik byla)
Ne ze bych nemel USB prodluzovak, aale chci se zeptat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
A ještě k té folii - v Bauhausu ji neměli tak jsem použil google - dá se použít toto ?
http://www.azflex.cz/p_okatherm.php

V podstatě hned ten první odkaz.. já jen, že mě zaujala tloušťka (0,2 mm) a celkem příjemně cena Surprised
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)