DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
hugo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2008
Příspěvky: 15
Citovat
Taky zdravim.. mam softpad tak mesic a bavi me to, hraju denne 20songu jen pro zababu... basic obtiznost 4-5 Razz na boso ... ted jsem sosl asi 4gb pisnicek tam to musim cele proskakat a protridit Very Happy

Jinak jsem koukal na par videi naty tezsi obtiznosti a maji muj obdiv.. to ja nestiham uz ani zrakem Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hugoOdeslat soukromou zprávu
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Vítám nového příznivce DDRka.

Welcome
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Zdravím, jsem Wizardy a DDR jsem začal hrát na FF 2008
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
Rajče DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 24
Citovat
Sakra, Kaily, tys mě předběhl XD Tak nazdar, já jsem Rajče, mám doma asi měsíc a půl Impacta a já nevim, co ještě ^^ Pár lidí osud mě potkalo na FF 2008 a musim se pochlubit...tam jsem postoupila na Hardy 7 XD no...to je asi tak všechno...otázky? XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RajčeOdeslat soukromou zprávuICQ
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
Rajče napsal:
Sakra, Kaily, tys mě předběhl XD Tak nazdar, já jsem Rajče, mám doma asi měsíc a půl Impacta a já nevim, co ještě ^^ Pár lidí osud mě potkalo na FF 2008 a musim se pochlubit...tam jsem postoupila na Hardy 7 XD no...to je asi tak všechno...otázky? XD


Zdravím tě Smile , čtu hardy 7 , to je moc pěkné Smile , otázku bych měl , kde jsi přišla k tak originalnímu nicku Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
Rajče DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 24
Citovat
Richi napsal:
Rajče napsal:
Sakra, Kaily, tys mě předběhl XD Tak nazdar, já jsem Rajče, mám doma asi měsíc a půl Impacta a já nevim, co ještě ^^ Pár lidí osud mě potkalo na FF 2008 a musim se pochlubit...tam jsem postoupila na Hardy 7 XD no...to je asi tak všechno...otázky? XD


Zdravím tě Smile , čtu hardy 7 , to je moc pěkné Smile , otázku bych měl , kde jsi přišla k tak originalnímu nicku Very Happy


ROFL Klid, ještě mi říkaj Kečup XD jinak je to z jména na hocz, kde jsem pod jménem Rachel ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RajčeOdeslat soukromou zprávuICQ
čau
Guitarplayer DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.07.2008
Příspěvky: 1
Citovat
Zdravim sem sem a v pondělí si du pro placku Twisted Evil
(potřebuju shodit pár kilo tak 10 aspoň)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GuitarplayerOdeslat soukromou zprávuICQ
Jump DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 4
Citovat
Cau lidi,

na zacatku cervence sem se pridal do rad zavislaku. 2 tydny sem (velmi) tvrde paril stepmanii na tx2501. Pak jsem na tu tvrdost doplatil a dalsi 2 tydny byla kvuli zraneni nohy nucena pauza. Smile Ted hraju obden, co mi noha dovoli a skilluju a skilluju. Smile
Doufam, ze se dostanu na nejaky blizky sraz a kouknu na vas.

Jinak sem z prahy (vetsinou) a ze severnich cech (vikendy) a sem pripraven komukoliv dokazat, ze sem lepsi. Very Happy To ale, az se to naucim Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JumpOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nazdarek!

ani nevim co rict....vitej mezi nami. tady na tebe zergove asi nevybehnou^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SHaitan DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.08.2008
Příspěvky: 4
Citovat
Hola, dalsi novacek se hlasi do vasich rad...
Jsem z Olomouce, 27 let...
Impacta mam neco pres mesic, k tomu stepmanii a nejakych 16 gb songu, co jsem natahal z torrentu. Skacu denne pripadne obden pokud to nejde aneb regulerni zavislost ^_^
Diky Ozzymu, ktery mi o tehle zavislosti rekl. Kdyz tak nad tim premyslim, tak k cajovnam a fantasy me take privedl on. Tedy za jeho ciny nehynouci slava a nikdy nekoncici prisun mladych panen necht jej provazi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SHaitanOdeslat soukromou zprávuICQ
Draakki DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.09.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Benatky nad Jizerou
Citovat
Tak se sem taky upisu jako kazdej spravnej newbie ^_^
Zdravim vsecky obyvatele tohoto fora
Je me dvacet let jsem mlada prastena dama a v okruhu DDR jsem zasvedcena neco prez tri mesice na ktere me nakazil muj pritel (Mafis).... zahy se z toho stala mensi zdrava zavyslost Smile Mam zajem o to poznat dalsi "hracky" a vyskouset si je prestoze moje vykony nepatri zrovna mezi prevratne. A hlavne poznat dalsi lidi ktery rozumi temhle blaznivym epileptickym sipeckam Very Happy Pohybuju se casto v Praze ale bydlim kousek od ni:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DraakkiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN Messenger
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Zdravím!
Čas od času to tu pročítám, ale až trička mě teď donutily se zaregistrovat, takže mě tu máte blush
Někteří mě možná znáte aspoň od vidění, ale zkusim tu teda taky vyplodit jakési stručné představení Smile
Takže... skáču asi rok, Impacta mám od Vánoc, je mi 22, jsem z Prahy a na ddrku jsem zavislá poměrně silně Very Happy
Nějaké dotazy? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
... pozdě ale přece jen Smile nakonec se taky teda představím tady - nebo spíš jen o sobě dám vědět, pže všechny možné informace už mám vypsané v PGS Smile
Takže ... berte mě na vědomí a mějte mě rádi Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vitejte.
MaJJ: Ty vysledky vypada hodne pekne a hodne presne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
isix DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: praha
Citovat
ahoj! hlásím se jako další příznivkyně stepmanie a itg na palubě Wink určitě už sem se s vámi potkala na ff a ffs (btw to podzimní hraní ve čtyřech bylo úplně úžasné!) a teď bych se s vámi ráda potkávala i tady Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele isixOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)