DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Declenův TouchPad - aneb nový vánek v konstrukci ťapátek
Jdi na stránku 1, 2  Další
Declenův TouchPad - aneb nový vánek v konstrukci ťapátek
declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
trosku jsem popremyslel a dal dokupy pad co funguje na dotyk lidskeho tela, co je tak levny a prakticky ze by ho mohl mit kazdy.
mno prectete si sami muj zmateny clanek a reknete co vy nato:

http://www.ulozenysvet.wz.cz/pad/touchpad.htm
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Bylo by vice fotek? Jinak jakou rychlosti se na tom da hrat .. mysleno pri kolikatlapkach se pad nehybe. A klidne bych si to i rad vyzkousel. Nejedes na Pragocon nebo tak neco? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Declenův TouchPad - aneb nový vánek v konstrukci ťapátek
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
declen napsal:
trosku jsem popremyslel a dal dokupy pad co funguje na dotyk lidskeho tela, co je tak levny a prakticky ze by ho mohl mit kazdy.
mno prectete si sami muj zmateny clanek a reknete co vy nato:

http://www.ulozenysvet.wz.cz/pad/touchpad.htm


Hezke. Jsem rad, ze sikulove v Cechach jeste nevymreli Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
xsoft napsal:
Bylo by vice fotek? Jinak jakou rychlosti se na tom da hrat .. mysleno pri kolikatlapkach se pad nehybe. A klidne bych si to i rad vyzkousel. Nejedes na Pragocon nebo tak neco? Wink


Nejaky zpozdeni pri vypinani a zapinani to mit bude, pac sou vevnitr pametovy obvody, ale bude velmi maly, protoze jsem ho svym okem nepostrehl. Tzn odezva je okamzita, ale stejne bych to rad nekdy zmeril....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
Xoft: jo a presnou odpoved na tvou otazku ti dat nemuzu pac sem zatim nadsenej ze sem dal Lemingy na 3ku Smile

mno a na pragocon bohuzel nejedu Smile ale pristi rok zase pojedu na Avalcon Special Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak je tu tenhle rok jeste Festival fantazie a special je i tenhle rok.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Ouuu tak jednoduchou a zaroven slozitou konstrukci jsem jeste nevidel.
Pri tom zapojovani do gamepadu i kdyz to vubec nevypada jako mi znamy gamepad bych ho asi skratoval a musim se priznat ze bych to s temer naprostou urcitosti nezvlat(s velkou pravdepodobnosti bych asi zkratoval comp) Mas muj obdiv ale jak dloho to tak vydrzi a nepodkluzuje to?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
xsoft:
Kruci, ja myslel letosni Avalcon. Jsem si jeste nezvyk ze tu byl novej rok Smile

DAMNED:

u toho gamepadu se toho zas tak neda zkazit, ale pokud si nedrzel nikdy pajku v ruce tak bych si nato raci nekoho sehnal.

no ta latkova verze ujizdi, taky se lepi na nohy. je to provizorium pro zacatek, 3kova pisnicka se stim da, ale vic uz ne. proto je taky ve vyvoji hard verze na poradny drevotrisce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jezis jiste ze jsem drzel pajku v ruce ja uz napajel hafo hard padu do game padu ale do takoveho bych to asi fakt nezvlad vzdyt ten cip neni ani popsany.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
DAMNED napsal:
Jezis jiste ze jsem drzel pajku v ruce ja uz napajel hafo hard padu do game padu ale do takoveho bych to asi fakt nezvlad vzdyt ten cip neni ani popsany.


To myslis ten chip dotykovyho spinani ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
No asi ja nevim jak to pojmenujes proste to co zapojis do compu a do ceho napajis pet dratu z podlozky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
DAMNED napsal:
No asi ja nevim jak to pojmenujes proste to co zapojis do compu a do ceho napajis pet dratu z podlozky


hmm, to me privadi k zapomenuty myslence ze vytvorim blokovy schema celyho systemu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
declen napsal:


hmm, to me privadi k zapomenuty myslence ze vytvorim blokovy schema celyho systemu

Kolik ze ti je? blokovy pravidlo? wtf?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
declen DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.01.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Děčín/Rumburk
Citovat
DAMNED napsal:
declen napsal:


hmm, to me privadi k zapomenuty myslence ze vytvorim blokovy schema celyho systemu

Kolik ze ti je? blokovy pravidlo? wtf?


je mi 21, proc ? kolik tobe ?
psal jsem "blokovy schema", coz je zjednoduseny nakres, mno uvidis az to tam hodim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele declenOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Vzhledem k tomu, že už nejde anonymně přispívat, dokopal jsem se k registraci, jinak nebudu moct pomoct.

For declen: Možná nebude to s tím obvodem MAS560A tak zlé, zjistil jsem, že je k mání na TS Nova - zásilkový obchod : http://www.vltava2000.cz/tsnova/goodsdetail.asp?strGoodsID=$00000121$00000001 .
Pak jsem ještě našel něco možná podobného v Tipě - MAS560AG: http://tipasadova.opanet.cz/eshop/index.php?xxmode=productdetail&product_id=6048 , je to ale doprodej.
Jen je otázka, jestli ses už na vyjmenovaných místech neptal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Declenův TouchPad - aneb nový vánek v konstrukci ťapátek
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)