DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Filip-san napsal:
Charlie_CZ napsal:
Tak po tvrdé práci máme hotové již čtyři hardpady.
- šroubky délka 15mm


Prosimte, tohle presne me zajima...

Jakou diru (prumer) si vrtal do toho plechu ?

A vrtal jsi i do drevotrisky nebo jsi do ni rovnou srouboval ?

a taky by me zajimalo jaky prumer maji cca ty sroubky - jde mi o to, jestli ta dira v plechy by nemela byt vetsi jak samotny sroubek (mam dojem ze jsem o tom na tomto foru cetl..) diky

Kdytak by bodly nejake detaily


Průměr šroubků nevim. Díru do dřevotřísky jsme předvrtali asi 1,5mm A v plechu je to asi tak na zapuštění hlavičky. Asi milimetr přečuhuje, ale přes koberec není cejtit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
SneG napsal:
Charlie_CZ napsal:
Tak po tvrdé práci máme hotové již čtyři hardpady..

Hm mozna to zni jako prkotina, ale pouzil si puvodni kabel od gamepadu a nebo si upravoval jeho delku. (pokud si nechal puvodni kolik byla)
Ne ze bych nemel USB prodluzovak, aale chci se zeptat.

Původně jsme chtěli udělat na konektor, ale pok z důvodu nedostatku času jsme tam nechali originál kablík.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Filip-san napsal:
A ještě k té folii - v Bauhausu ji neměli tak jsem použil google - dá se použít toto ?
http://www.azflex.cz/p_okatherm.php

V podstatě hned ten první odkaz.. já jen, že mě zaujala tloušťka (0,2 mm) a celkem příjemně cena Surprised


Myslím, že je to přesně ona.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dneska se u me stavil znamy (clovek, co ma vlastni dilknu, dela profi veci, na zakazku a tak .. takze se urcite vyzna). Strucne jsem mu popsal problem. Rekl ze se po nejakem vhodnem materialu podiva. Nekdy k nemu skocim s presnym navodem a nacrty a uvidime co vy z toho slo udelat. No a kdyz se povede, nemuselo by zustat u jednoho padu. Jinak je to vice truhlar nez elektromechanik, takze gamepady si musite vykuchat sami .. no jeste uvidim. Kdyztak ale budeme mit DDR dilnu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Taak pokud by to vyslo a bylo by to za "rozumnou cenu" nemel bych nic proti. Se drevem to umi a to je dulezity, no a tu elektroniku uz se tam kdyztak kazdej nejak vpravii Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
SneG napsal:
Se drevem to umi a to je dulezity...


To sice ano, ale... vzdyt na Trinove padu je drevo jenom ta drevotriska - zbytek je hlavne elektronika (dobre, jeste lino a koberec..)

Ale kazdopadne dilna by byla dobra..

Ted jeste pockat na Hexeuse ohledne Duralu, zbytek uz mame vicemene zajisteny..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Filip-san napsal:
A ještě k té folii - v Bauhausu ji neměli tak jsem použil google - dá se použít toto ?
http://www.azflex.cz/p_okatherm.php

V podstatě hned ten první odkaz.. já jen, že mě zaujala tloušťka (0,2 mm) a celkem příjemně cena Surprised


Dneska jsem tam byl a pozor ! Tento plech to ani nahodou neni... bylo to mnohem silnejsi, neda se to vyhladit do rovne plochy a take je to podstatne drazsi...

Charlie, muzu se te zeptat v jakem obchode jsi tu folii koupil ??

Ja uz vim presne jak to vypada, ale problem je v tom, ze to dostal muj otec jako dar od nekoho, kdo to stipnul v tovarne Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ok, prosel jsem, videl, nepobral Smile
zitra jdu nakupovat material na svuj pad co budu stavet doma, plech vezmu bud pozink nebo dural z ferony (ma uz nekdo ten duralovej?) sroubky/karosarsky podlozky tamtez, drevo/folii/lino/koberec bud v nejakym bauhausu nebo baumaxu tady nekde v brne (kde by to tak mohli mit?)
No a zbytek uwidim, chm chm proste newim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja mozna taky zkusim tady na koleji neco (s pepa.rem) spichnout. Uvidim co z toho vyleze. Plosnak asi nejdriv necham mimo pad.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Bee_Boo napsal:
(ma uz nekdo ten duralovej?)


Ne, ale bude...


drevo/folii/lino/koberec bud v nejakym bauhausu

Drevo v Bauhasu.. je to jeste relativne levny, a do drevotrisky se daji skvele ryt drazky pro dratky Very Happy

Lino/koberec je jasny

ale folie je problem... v Bauhausu, Baumaxu na me koukali jako bych spadnul z visne coze to po nich chci (a to jsem jim ukazal vzorek !)
Nakonec se mi podarilo cosi sehnat v nenapadnym obchudku s nazvem "izolacni materialy" ale nevim nevim jak dlouho to vydrzi (resp. za jak dlouho se to sedre)

Ten kousicek folie co mam (cca na 3 pady) dostal tatka jako darek od nekoho, kdo to stipnul z tovarny (vyrabi se z toho novy metra !), prej at si v tom ugriluje kure, pch..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jj, uwidim, poptam se ve ferone na tu folii, treba neco budou vedet, jinak to jisti tenkej plech nebo kuchynskej alobal Very Happy snad se to nesedre

kolikatku davate ten plech? 0,5mm ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Bee_Boo napsal:
Jj, uwidim, poptam se ve ferone na tu folii, treba neco budou vedet, jinak to jisti tenkej plech nebo kuchynskej alobal Very Happy snad se to nesedre

kolikatku davate ten plech? 0,5mm ?


milimetrovej
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ok diq. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hmm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No ohledně toho Duralu je to trapné...ale nemohu Zoeho dohnat ani na founu ani na ICQ...zkusím se za ním ještě zastavit...no nevim nevim.. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak dneska to ve ferone nevyslo, zitra tam jdu, uz jsem tak nejak rozhodnutej vzit ten dural, kdyztak jeste do zitra do rana dejte wedet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)