DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Návody na výrobu vlastního hardpadu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Tess napsal:
Dotaz: vy co stříkáte šipky šipka doprava čím stříkáte šipky? Cool

Ja od toho zatim upustil vzhledem k nejistym vysledkum. Strikal jsem dvakrat, vzdycky autolakem. Jednou na jemny koberec (jemne kratke stetiny) a vysledek byl perfektni (dobre kryti, dobre rozpiti). A jednou na zatezovy koberec (tlusta silonova vlakna) a vysledek byl naprosto otresny (delalo to kapicky, nekrylo to, vydrolovalo se to)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tess DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.07.2006
Příspěvky: 3
Citovat
Trin napsal:
Tess napsal:
Dotaz: vy co stříkáte šipky šipka doprava čím stříkáte šipky? Cool

Ja od toho zatim upustil vzhledem k nejistym vysledkum. Strikal jsem dvakrat, vzdycky autolakem. Jednou na jemny koberec (jemne kratke stetiny) a vysledek byl perfektni (dobre kryti, dobre rozpiti). A jednou na zatezovy koberec (tlusta silonova vlakna) a vysledek byl naprosto otresny (delalo to kapicky, nekrylo to, vydrolovalo se to)


Dík za odpověď. Vzhledem k tomu, že určený koberec je s jemnými krátkými štětinami, vrazím možná nějaký prachy do autolaku a udělám test. Hlavně mě zajímalo, jestli to někdo nezkoušel nějakou spec barvou na textil (nemám ponětí jakou, tak jsem se ptala). Nástřik můžu provést fixírkou per huba, takže barva nemusí být ve spreji, ale jestli je autolak teoreticky použitelný, tak to nebudu komplikovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TessOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Tess napsal:
Hlavně mě zajímalo, jestli to někdo nezkoušel nějakou spec barvou na textil (nemám ponětí jakou, tak jsem se ptala). Nástřik můžu provést fixírkou per huba, takže barva nemusí být ve spreji, ale jestli je autolak teoreticky použitelný, tak to nebudu komplikovat.

Ja prave taky nemam ani potuchy o barvach na textil .... koberec je obvykle 100% PES ... barvy jsou obvykle na bavlnu a hedvabi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Mam 1mm tlustou zemnici desku a 1mm tluste kontaktni desky. Bude stacit 1,1mm tluste lino jako mezivrstva, nebo bych tam mel dat vrstvy dve?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Reaver.man napsal:
Mam 1mm tlustou zemnici desku a 1mm tluste kontaktni desky. Bude stacit 1,1mm tluste lino jako mezivrstva, nebo bych tam mel dat vrstvy dve?

"To neuvezete"
"A ted?" (vynda z kolecka 2 cihly)
"Ted jo."

Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Vzdycky mi tvrdili, ze maj DDRkari divnej humor :) Proste ANO/NE bych ocenil ;)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Reaver.man napsal:
Vzdycky mi tvrdili, ze maj DDRkari divnej humor Smile Proste ANO/NE bych ocenil Wink

ANO

Twisted Evil.oO(ted uz po me skoci ...)

Tou citaci z "Na samote u lesa" jsem narazel na to, na jak jednoduche veci se lidi dokazou ptat. Proc? Vzdyt vyzkouset je stoji tak malo casu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Reaver.man napsal:
Mam 1mm tlustou zemnici desku a 1mm tluste kontaktni desky. Bude stacit 1,1mm tluste lino jako mezivrstva, nebo bych tam mel dat vrstvy dve?
klidne tam dej 0,5ku lino, bude to citlivejsi, 1cka zemnici deska se bude hur prohybat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
diky diky
jinak mam prave za sebou prvni fazi staveni padu - prilepil jsem chemoprenem spodni kontaktni desticky, smrdi to ale priserne, ty kytky na balkone z toho imho MUSEJ pochcipat :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
CHEMOPREN VONI!!! alien
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
feťáku.... Exclamation
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
brutalne nam tim smrdi cely 3+1 a to jsem to mel otevreny jen chvili... na balkone se nam zacaly usazovat podivne mimozemske formy zivota, tukaj mi na okno a kricej VIC, VIC CHEMOPRENU... tak nevim, nemelo by to bejt nelegalni?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
plně nechápu, proč je BeeBoo v Kolíně a mlátí na okno Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hele hele, dobre dobre, jedu zpatky do brna, a dost OT. Jeste porad se najdou lide kteri v tomto topicu hledaji informace.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
koukam,ze tady jste na OT nejaci haklivi porad... :-/
mno nic, zitra dodam fotky ze stavby a taky report, jak to cele dopadlo :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Návody na výrobu vlastního hardpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 8 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)