DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Lusi - začíná nanovo
Lusi - začíná nanovo
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Nick: Lusi
Bydliště: Praha
První šlápnutí na pad: léto 2007
Vlastní pad: zima 2007

Pad: Impact soft + FitPro hardpad
Hra: ITG 2 PC


Dneska se mi zadařila první trojhvězda, tak jsem si řekla, že je konečně na čase vytvořit si tu taky vlastní chlubící porfil Laughing
Sice to bylo jen na provařené Xuxe, ale stejnak z ní mám radost. Cool



Naposledy upravil Lusi dne so, 21.leden 2012, 22:17, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
juuu tak to gratuluju tri hvezdy moc pekny vysledek navic u xuxy me oblibene ^.-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
A konečně nějaké hvězdičky na osmičkách! Very Happy

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
No pekneee... doufam, ze Te uvidime na MCR Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Centime napsal:
No pekneee... doufam, ze Te uvidime na MCR Wink
Jj, pokud si to na poslední chvíli nerozmyslim, tak přijedu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
mno ja bych taky prijel btw nevite nekdo kam se prihasit? ^^;
ja by sem se rad i zucastnil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Mafis napsal:
mno ja bych taky prijel btw nevite nekdo kam se prihasit? ^^;
ja by sem se rad i zucastnil


Hlasit se predem nemusis, staci az na miste, veskere info vcetne pravidel najdes tady: http://czechddr.cz/mistrovstvi_cr_2009.php
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Ještě hezčejší trojhvězdička než ta první ^___^

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Po delší době neskákání zcela nečekaně přežitá desítka Shocked A na první pokus. Jen jsem chtěla zkusit, jaká je... a když už jsem se dostala za půlku, bylo trapný to vzdát. Twisted Evil Tak jsem na tom málem vypustila duši. Budu muset něco dělat se svou fyzičkou blush
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Kvůli minimálně rok a půl dlouhému flákání skákání a novému hardpadu, začínám znova od nuly Confused ... resp. od šestek Wink
Takže jediné, čím se můžu v současné době pochlubit, je tak toto: Rolling Eyes

Ale dala jsem si předsevzetí, že do MČR natrénuju aspoň tak, abych se nemusela stydět tam jet. Bez ohledu na to, jestli fakt pojedu nebo ne. Pokud totiž bude letos zas kolem 28.10., tak v tu dobu se chystáme stěhovat a do Japonska (na dovolenou, ne stěhovat se do Japonska Very Happy )
Každopádně jsem na sebe zvědavá... Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Tak jsem přeinstalovala ITG na nový počítač, překalibrovala synchronizaci audia a ejhle, hned to jde líp Twisted Evil (i když stále jen na nižších úrovních).
Tak doufám, že jsem si to nerozhodila natolik, že až vlezu na něco normálně zkalibrovaného budu úplně mimo blush

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Tak s vypětím všech sil jsem se zatím vyhrabala jen na toto:


Momentálně bojuju s osmičkama. To jsem fakt zvědavá, jestli stihnu nějak natrénovat do mistrovství...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Lusi - začíná nanovo
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)